تبليغات در ياد بگير دات كام

        

 

برای مشاهد مطلب لطفا روی این لینک کلیک کنید.

قدرت خود را پراكنده نكنيد

 

در سلسله مباحث «هنر پول در آوردن» يكي از توصيه هاي اكيد اين است كه تمام قدرت خود را فقط بر روي يك كسب و كار متمركز كنيد. بايد با اطمينان و اعتقاد به كاري كه داريد روي هدف خود كار كنيد تا بتوانيد موفقيت ها را لمس كنيد. تلاش مستمر همراه با اراده قوي شما را به مقصدي مي رساند كه در روياي خود تصورش را داشتيد.

وقتي فردي (به خصوص آقايان) افكار خود را روي اهداف مختلف تقسيم نمي كند و همه تمركزش روي يك هدف بزرگ است آنگاه ذهنش به طور مداوم دستوراتي براي بهبود اوضاع صادر مي كند و اين همان چيزي است كه سبب رونق كسب و كار چنين فردي مي شود. ولي اگر اين شخص اهداف مختلفي داشت افكارش با دو جين موضوع مختلف مختل و منحرف مي شد. افراد زيادي فرصت ها و بخت اقبال را از دست مي دهند چون خود را با چندين شغل به طور همزمان درگير كرده اند و هيچگاه وقت كافي براي تمركز روي، پيشرفت و افزايش مهارت در يكي از اين حرفه ها را نخواهند داشت. يك ضرب المثل قديمي هست كه مي گويد: «با يك دست چند هندوانه مي تواني برداري»

شايد شما يكي از افراد چند شغله باشيد كه به خاطر نياز مالي مجبور باشيد دو يا چند شغل مختلف داشته باشيد خوب اگر به خاطر هدفي بزرگ به صورت موقت اين كار را انجام مي دهيد بحث ديگري است هر چند توصيه من به شما اين است كه اگر مي توانيد قناعت كنيد و وقت و تمركز خود را بر روي هدف اصلي و كسب و كاري كه مي خواهيد داشته باشيد بگذاريد و سعي كنيد مهارت ها و دانش خود را در يك زمينه تخصصي خود تقويت كنيد آنگاه احساس خوبي خواهيد داشت و آينده اي روشن انتظار شما را خواهد كشيد.

ترجمه: علي يزدي مقدم

مطالب مرتبط:

 

  اين مقاله اختصاصاً براي ياد بگير دات كام تهيه شده است و استفاده از آن فقط با ذكر نام نويسنده يا مترجم و نام ياد بگير دات كام همراه با لينك آن مجاز  است

 

آگهي ها | تبليغات در ياد بگير دات كام