تبليغات در ياد بگير دات كام

        

 

برای مشاهد مطلب لطفا روی این لینک کلیک کنید.

 بهترين كار را انجام دهيد.

از سلسله مقالات هنر پول درآوردن

كاري را كه دير يا زود بايد انجام دهيد همين الان انجام دهيد هر سنگي كه در برابر شما قرار دارد بهتر است زودتر آن را بغلتانيد. بسياري از اين كارها فقط يك ساعت وقت شما را مي گيزند ولي ترس مانع از عملكرد بسياري از افراد مي شود چون وقتي با مشكلي روبرو مي شويد و اقدامي نمي كنيد عملاً آن را براي خود بزرگ كرده ايد پس همين الان زمان دست به كار شدن است يك ضرب المثل قديمي هست كه مي گويد: «هر كاري كه ارزش انجام دادن ندارد مي ارزد كه آن را به بهترين شكل انجام دهيد.» افراد زيادي در كسب و كار خود بسيار موفق اند و بخت و اقبال هميشه با آنهاست نه به اين دليل كه خيلي خوش شانس هستند بلكه به اين دليل كه هيچ قسمت از كار خود را كوچك نمي شمارند و همه كار را به نحو احسن و كامل انجام مي دهند و در همين حال افراد ديگري كسب و كار مشابه آنها را دارند و هميشه در فقر به سر مي برند چون آنها كار خود را نصفه و نيمه و با بي دقتي انجام مي دهند. جاه طلبي، انرژي، مهارت  هنر و پشتكار همه شرط لازم براي موفقيت حرفه اي هستند.

بخت و اقبال هميشه به افراد شجاع رو مي كند و هيچگاه كسي را كه به خودش كمك نمي كند ياري رسان نخواهد بود. با تنبلي و منتظر معجزه شدن دو معجزه در انتظار شما خواهد بود، يا زندان يا گوشه اي از خيابان. از تنبلي عادت هاي بد متولد مي شود و به مردان لباس ژنده و مندرس مي پوشاند.

مرد فقير بي خانمان و ولخرج به مردي ثروتمند مي گفت:

«من كشف بزرگي انجام داده ام، در دنيا پول كافي براي همه ما هست، اگر اين پول به مساوات بين همه مردم دنيا تقسيم شود و البته بايد اين كار انجام شود و همه ما با هم خوشبخت و خوشحال زندگي خواهيم كرد.»

اما مرد ثروتمند به او گفت:

«اما اگر همه مردم مانند تو زندگي كنند همه پولهايشان را بعد از 2 ماه از دست خواهند داد. و آنگاه چه بايد كرد؟»

مرد فقير گفت:

«البته اما آن هم راه حلي دارد دوباره همه پول ها را به مساوات تقسيم مي كنيم!؟»

ترجمه: علي يزدي مقدم

مطالب مرتبط:

 

 

  اين مقاله اختصاصاً براي ياد بگير دات كام تهيه شده است و استفاده از آن فقط با ذكر نام نويسنده يا مترجم و نام ياد بگير دات كام همراه با لينك آن مجاز  است

 

آگهي ها | تبليغات در ياد بگير دات كام