مزایای زندگی در دهکده های ساحلی آرش زیباکنار

بسیاری از روانشناسان و پزشکان خبره داخلی و خارجی زندگی در مناطق ساحلی را به عنوان داروی درد بسیار از بیماری ها و یا درمانی برای رسیدن به آرامش به بیماران خود توصیه می کنند. اما چرا واقعا زندگی در شهرک های ساحلی تا این حد مفید و آرامش بخش است؟

دهکده های ساحلی آرش زیباکنار

دکتر رندال هیوز متخصص آزمایشگاه دریایی fsu زندگی ساحلی را به عنوان حس واقعی زندگی توصیف می کند و معتقد است حتی دریا در اوج نا آرامی خود سرشار از آرامش است. همچنین مطالعات دقیقی که در انگلستان صورت گرفته نشان می دهد که مردمی که در مجاورت دریا زندگی می کنند به شکل قابل توجهی از تمامی هم سالان و افراد هم جنس خود سالم تر و شاداب تر هستند.

هر چند این تحقیقات به صورت دقیق نتوانسته دلیل این سلامت بیشتر و شادابی بهتر را نشان بدهد ولی می توان در کل و مطابق با نظرات علمی کارشناسان این تحقیق دلیل اصلی این موضوع را آب و هوای مرطوب و عاری از آلودگی های مرسوم در شهر های بزرگ، داشتن فرصت های شغلی کم استرس تر، حضور در طبیعت عالی و سرشار از اکسیژن و نهایتا تاثیر طبیعت دریا در آرامش ذهن را عنوان کرد.

مطابق گزارش سال 2010 سازمان ملل متحد بسیاری از مردم در سراسر جهان یا در شهرک های ساحلی زندگی می کنند ( بالغ بر 44 درصد از کل مردم) و یا اگر در این مناطق نباشند به شدت تمایل به حضور در این مناطق و استفاده از آب و هوای دریایی می باشند.

لورا فلمینگ، اپیدمیولوژیست دانشگاه اکستر انگلستان در یک کنفرانس در دانشگاه ژئوفیزیک آمریکا در خصوص تاثیرات زندگی در شهرک های ساحلی و استفاده از آب و هوای دریایی اینگونه بیان داشت که: اینکه زندگی در نزدیکی دریا احساس سلامتی به انسان می دهد ایده تازه ای نیست و از قرن 18 این موضوع به اثبات علمی رسیده است. اما به تازگی ما دریافتیم که  آب دریا برای سلامت بدن مفید است و می تواند بسیاری از بیماری ها را درمان کند.

فلمینگ و همکارانش در تحقیقی که در این خصوص انجام دادند به این نتیجه رسیدند که اغلب افراد حاضرند در خانه ای زندگی کنند که پنجره ای رو به دریا داشته باشد.  همچنین بر خلاف تصور بسیاری از افراد در خصوص اینکه زندگی در سواحل دریا با آلاینده ها و مشکلات بهداشتی همراه است ولی در طی این تحقیقات ثابت شد که اصول و منافع بهداشتی مردمی که در سواحل زندگی می کنند بیشتر رعایت می شود.

راه رفتن در کنار دریا بصورت روزانه و یا حداقل چند بار در هفته به شکل قابل توجهی در سلامت جسم و روان افراد تاثیر گذار است. همواره دریا حس سر زندگی و فعالیت بیشتر را در مردم به وجود آورده و طبیعت زیبا باعث زدودن غم دل بوده است.

در پایان این تحقیق دریا و آب و هوای دریایی به عنوان درمان سفید یاد می شود  و از آن به عنوان تنها داروی بهبود ناراحتی و رسیدن به آرامش یاد می شود.

شرکت انبوه سازان آرش با هدف بهره مندی علاقمندان به زندگی در شمال کشور اقدام به تاسیس شهرک های ساحلی فوق العاده مدرن و زیبا نموده است. شهرک های زیبایی که نه تنها از نظر رعایت اصول شهر سازی و استفاده از برترین و مرغوب ترین مصالح ساختمانی متناسب با آب و هوای شمال ساخته شده اند بلکه به ساکنین خود بهترین چشم اندازه ها و محیط طبیعی و آب و هوایی توام با آرامش را هدیه می دهند. دریافت انواع استاندارد های بین المللی با دقیق ترین ابزار های سنجش و اندازه گیری تایید کننده ادعای ما است.

هر یک از دهکده ساحلی آرش که در 6 پروژه متفاوت احداث گردیده اند بهترین امکانات مورد نیاز برای زندگی را در دل خود جای داده اند و ویلاهای دریایی ساخته شده در این شهرک های ساحلی با زیر بناهای متفاوت، دسترسی مناسب به بازار ، فاصله کم با دریا و امکانات فوق العاده مدرن ایجاد شده اند.

خرید ویلا در شمال کشور به عنوان سرمایه گذاری

آیا شما هم رویای سرمایه گذاری و خرید یک ویلا در شمال کشور را در سر دارید؟ آیا در خصوص سرمایه گذاری و خرید ویلا شمال خود تردید دارید؟

خرید ویلا در شمال کشور، دهکده ساحای آرش

شما تنها نیستید. طبیعت و سرشت انسان اینگونه است که میل به دریا و طبیعت ساحلی دارد. زندگی در ساحل از دیر باز در رویای عاشقانه زیستن متصور شده است. آنچه که جلوه حیات بشری و روح پر از اشتیاق انسانی را سیرآب می کند را به زبان ساده می‌توان در گشت و گذار ساحلی، قدم زدن آب و هوای ساحلی، استشمام بوی نم دریا، گوش دادن به صدای امواج و دریافت آرامش بی کران بوده و هست.


در زمانه‌ای که تغییرات آب و هوایی و خشکسالی ناجوانمردانه‌ از یک طرف و دود و دم و غبار شهری از طرف دیگر خلق ما ایرانی‌ها را به تنگ آورده بی گمان نمی تواند سرمایه گذاری و خرید ویلا در شمال را امری بیهوده توصیف کرد. مناطق ساحلی شمال ایران از نقطه نظر زیبایی در توصیف نمی گنجند. در هر جایی از این سرزمین که پا بگذارید نشاط و سرزندگی و روح طبیعت شما را به وجد خواهد آورد.


چه چیز از این بهتر که پس از یک دوره کار و خستگی فراوان برای مدتی در ویلای شخصی شمال خود به آرامش دست یابید و همانگونه که در یک ویلای لوکس و زیبا دراز کشیده اید از زیبایی ذاتی شمال کشور و آرامش بی بدیل استان های شمالی لذت ببرید.بی گمان سرمایه گذاری و خرید خانه در شمال چه برای افرادی که خواهان خرید اولین خانه خود هستند و چه برای افرادی که به دنبال خرید ویلا در شمال به عنوان خانه دوم خود هستند یک سرمایه گذاری بلند مدت و بدون ضرر است.


تجربه نشان داده که قیمت املاک و مستغلات شمال کشور هر روز به دلیل افزایش تقاضا رو به افزایش بوده است. ضمن اینکه شما با خرید ویلا در شمال نه تنها جایی را برای آرامش خود و استراحت در زمان های مختلف فراهم کرده اید بلکه می توانید با اجاره دادن املاک شمال خود به درآمدی نسبتا مناسب تا زمان خواب پول خود دست یابید.


اما سرمایه گذاری و خرید خانه در شمال کشور چه ویلایی در گیلان باشد و چه در دریا کنار و یا هر کجای دیگر بدون تحقیق و اعتماد به فروشندگان این املاک و مستغلات خود نوعی ریسک به حساب می آید.
شرکت انبوه سازان آرش به عنوان یکی از برترین شرکت های مهندسی ساخت و خرید و فروش ویلا در شمال کشور و در مناطق مختلف از جمله گیلان و زیباکنار، منطقه زیبا و آزاد انزلی و ... شرکتی پیشرو و کاملا معتبر برای خرید و فروش انواع ویلا در شمال کشور می باشد.


سرمایه گذاری از طریق مشاوران شرکت انبوه سازان آرش در شمال کشور کاری بسیار ساده و قانونی خواهد بود و در ضمن مشاوران تخصصی ما انتخاب یک ویلا در شمال که از نظر اقتصادی و چشم انداز  رو به رشد و توسعه باشد را برای شما در نظر خواهند گرفت.


شما با هر قیمت و هر میزان سرمایه می توانید صاحب یک ویلا در گیلان، صاحب ویلایی در زیباکنار و یا ویلایی در این منطقه ساحلی شوید که از نظر موقعیت در بهترین موقعیت های تجاری و شهری قرار گرفته باشد.
اطمینان داشته باشید که خرید ویلا در شمال به دلیل آینده بسیار درخشان این خطه سرسبز و خوش آب و هوای ایران بهترین سرمایه گذاری شما خواهد بود تا ضمن رشد سرمایه امکانات رفاهی شما و خانواده را در شمال کشور فراهم نموده باشد.


برای دریافت اطلاعات بیشتر و انتخاب بهترین ویلا متناسب با شرایط خاص خودتان همین امروز با کارشناسان حرفه ای شرکت انبوه سازان آرش تماس بگیرید و یا از طریق راهنمای خرید ویلا در بهترین منطقه مشال کشور بررسی های لازم در این زمینه رو انجام بدین.

منبع: شرکت انبوه سازان آرش

 

 

 

 

 

 

 

 تبليغات در ياد بگير دات كام | سفارش تبليغ | آگهي ها