گروه 724 متخصص در بازاریابی اینترنتی

سئو و بهینه سازی سایت، طراحی سایت و سئو ارزان، خدمات سئو به تکنیک هایی گفته می شود که توسط آن یک سایت با کلمات کلیدی مشخصی که مرتبط با موضوع سایت باشد به صفحه اول گوگل آمده و بواسطه این خدمات سئو کاربران بیشتری جذب شده و در نتیجه درآمد سایت با بهینه سازی و سئو بیشتر می گردد.

خدمات سئو توسط متخصصین سئو که با الگوریتم گوگل آشنا بوده و از طراحی سایت نیز سررشته داشته باشند انجام می شود و فرآیند سئو در مدت زمان نسبتاً طولانی بدلیل نوع الگوریتم و نیاز به طبیعی بودن سئو انجام می شود. گروه 724 متخصص در طراحی سایت و سئو با داشتن تجربه چندین ساله در بازاریابی اینترنتی، طراحی وب سایت، خدمات سئو، تبلیغات اینترنتی و با داشتن بیش از 2300 پروژه موفق می تواند شما را در رسیدن به اهداف تجارت اینترنتی با پشتیبانی 24 ساعته یاری رسانده و با دانش به روز خود از الگوریتم گوگل بهترین خدمات سئو را به شما مشتریان عزیز ارائه دهد.

گروه 724 متخصص در بازاریابی اینترنتی

هزینه اجرای سئو بستگی به تخصص سئوکار داشته و ممکن است قیمت ها و تعرفه های مختلفی در اینترنت برای خدمات سئو مشاهده شود ولی سئو ارزان تنها توسط شرکت ها و اشخاص و سئو کاران با تجربه که دارای چندین پروژه سئو در رزومه کاری خود هستند انجام می شود.

سئو به دو بخش کلی:

سئو داخل سایت

سئو خارج سایت

تقسیم شده و به ترتیب فعالیت سئو از سئو داخل سایت شروع شده و به سئو خارج سایت ختم می گردد.

سئو داخل سایت شامل اصلاحات قالب سایت، لینک ها، تصاویر، نوشته ها . سایت بوده تا آن را برای موتورهای جستجو آماده سازی نمایند. این بخش توسط متخصص آشنا با طراحی سایت و بهینه سازی انجام می گیرد.

سئو خارج سایت شامل کلیه فعالیت های معرفی سایت به دایرکتوری ها، لینک بیلدینگ یا لینک سازی، معرفی سایت به شبکه های اجتماعی، ارسال بازدید و سیگنال از شبکه های اجتماعی، معرفی سایت به سرویس های گوگل .. می گردد.

شرایط و مدت زمان سئو

همانطور که گفته شد خدمات سئو به دو بخش داخلی و خارج سایت تقسیم می گردد. سئو داخل سایت از اهمیت بسیار زیادی برخوردار بوده و چنانچه ساختار سایت دارای اشکالات سئو و بهینه سازی باشد مسلماً در گوگل رتبه نخواهد گرفت. بنابر این یکی از شرایط سئو این است که کاربران سایت حدالمقدور در زمان اجرای سئو از تغییرات در کدها و ساختار سایت خودداری نمایند.

در برخی مواقع ممکن است نیاز به کلیه فایل های سایت برای سئو داخل باشد که مشخصات هاست یا سرور سایت مورد نیاز خواهد بود.

محتوا یکی از فاکتورهای مهم در سئو است و چنانچه نیاز به محتوای بیشتر باشد باید این امکان فراهم باشد.

سرعت لود سایت و منابع هاست از فاکتورهای مهم سئو است و باید سایت بر روی هاست های حرفه ای و ترجیحاً سرور مجازی قرار داشته باشد.

به دلیل زمان بر بودن سئو بهتر است یک مجموعه یا یک فرد روی سئو یک سایت کار کند تا اینکه به چند سئو کار یکی پس از دیگری واگذار گردد. این کار موجب سردرگمی سئوکار بعدی گردیده و نتیجه مطلوبی حاصل نخواهد شد.

مدت زمان سئو

سئو یک فرایند طولانی مدت است چرا که باید با تکنیک هایی انجام شود که طبیعی بوده و ماندگاری بالایی را در صفحه اول گوگل تضمین نماید. سئو سریع از نظر گروه 724 یعنی از بین بردن سایت و حذف همیشگی آن از موتور جستجوی گوگل. مدت زمان بهینه سازی گروه 724 بین 45 روز تا 9 ماه متغیر بوده و بستگی به میزان رقابت کلمات کلیدی دارد. البته روش های تخصصی متفاوتی برای سئو وجود دارد که با توجه به نوع سایت مورد استفاده قرار می گیرند.

با تبلیغات در گوگل ادوردز بدون نیاز به سئو به صفحه اول گوگل بیایید.

تبلیغ در گوگل ادوردز تبلیغاتی هدفمند، سریع، برخلاف تصور بسیاری که آن را گران می دانند، ارزان بوده و یکی از پر طرفدارترین نوع تبلیغات اینترنتی در دنیای بازاریابی اینترنتی است. با گوگل ادوردز Google Adwords میتوانید در ساعات مشخص، سایت خود را و یا صفحات داخلی آن را در صفحه اول گوگل با کلمات نامحدود به نمایش بگذارید و به صورت کلیکی هزینه پرداخت کنید. بدین معنا که تبلیغ در گوگل ادوردز کاملاً رایگان است و تا زمانی که روی لینک سایت شما کلیک نشده هزینه ای پرداخت نخواهد شد.

تفاوت تبلیغ در گوگل ادوردز با سئو در این است که کاربران در تبلیغات گوگلی برای هر کلیک روی سایت مبلغی را پرداخت می کنند. میزان پرداخت برای هر کلیک روی سایت بستگی به نوع کلماتی دارد که به گوگل اعلام شده و همچنین براساس جایگاه و میزان درصد حضور این مبالغ متفاوت خواهند بود.

تبلیغ گوگل ادوردز برخلاف دیگر تبلیغات اینترنتی کاملاً رایگان است بدین معنی که سایت شما را دهها هزار کاربر اینترنتی مشاهده می کنند و تا وقتی که سایت شما را باز نکرده و کلیک نشده باشد گوگل هزینه ای از شما دریافت نمی کند و تنها زمانی که کاربر وارد سایت می شود هزینه یک کلیک از حساب بودجه روزانه شما کسر می شود. این هزینه بستگی به مبلغی دارد که شما برای هر کلیک در نظر گرفته اید.

یکی از محاسن تبلیغات در گوگل ادوردز امکان تبلیغ با هر بودجه هست. شما می توانید برای شروع با بودجه های بسیار کم و با کلمات کلیدی ارزان تر تبلیغات خود را آغاز نمایید. گوگل براساس میزان بودجه ای که تعریف می کنید لینک سایت و تبلیغ شما را در ابتدا و یا انتهای صفحه اول و با درصد نمایش کمتر و یا بیشتر نمایش می دهد و این امکان باعث شده هر کاربری بتواند از این نوع تبلیغات بهره ببرد.

از مزایای تبلیغ در گوگل ادوردز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

قرار گرفتن وب سایت شما در رتبه اول جستجوهای گوگل در کوتاهترین زمان و با کمترین و ارزان ترین هزینه.

قرار گیری سایت شما در صفحه اول گوگل در کوتاهترین زمان و بدون صرف وقت و هزینه بر روی سئوی سایت.

آگهی شما در قسمت بالا یا سمت راست موتور جستجوی گوگل و کلیه سایتهای مرتبط با آگهی شما که با موتور جستجوی گوگل قرار داد دارند نمایش داده می شود.

شما می توانید تبلیغات خود را درصفحات گوگل بدون هیچ هزینه ای نمایش دهید و فقط زمانی هزینه مي پردازید که مشتری و بیننده تبليغات شما ، وارد وب سایت شما شود و به عبارتي روي لينك سايت شما كليك كند

امکان نمایش تبلیغ شما در صفحات فارسی جستجوی گوگل و برای بینندگان داخل ایران.

هزینه تبلیغات تنها به ازای کلیک روی تبلیغات شما از هزینه شما کسر می گردد.

سقف هزینه روزانه در این سرویس قابل کنترل می باشد.

امکان تعیین ساعاتی که تبلیغات نمایش داده شوند.

امکان تعیین صفحه ای که بینندگان آنها را رویت کنند.

امکان نمایش آگهی از همان زمانی که آگهی ساخته شود.

 

 

 

 

 

 

 تبليغات در ياد بگير دات كام | سفارش تبليغ | آگهي ها