با متد جدید میکروپیگمنتیشن ( هاشور ابرو ) آرایش دائمی داشته باشید
 


 

میکروپیگمنتیشن یا (تاتو ایمن) یکی از متد های نوین آرایش دائم و مورد تایید سازمان نظام پزشکی و سازمان فنی و حرفه ای میباشد و تنها افرادی مجاز به فعالیت در این زمینه میباشند که دوره های لازم را گذرانده و مجوز فعالیت در این رشته را دریافت کرده باشند.

با میکروپیگمنتیشن میتوان خدمات زیر را انجام داد:

سایت ابرو کار یکی از سایت هایی است که افراد و مکان هایی که در تهران و کرج مشغول به انجام میکروپیگمنتیشن میباشد را برای شما معرفی میکند.

هاشور ابرو یک تکنیک است که بوسیله متخصص میکروپیگمنتیشن در محلی کاملا بهداشتی که مورد تایید سازمان فنی و حرفه ای میباشد انجام میشود.

با این تکنیک میتوان با ایجاد خطوط مویی منظم همسو با موهای ابرو، ابروهایی زیبا و قرینه داشت.

در این متد از رنگ های معدنی بر روی لایه درم پوست استفاده میشود که با گذشت زمان اکسیده شده و خطوطی ایجاد میکند که قابل تشخیص با مو نمیباشد.

مراکز هاشور ابرو تهران

در سایت ابرو کار سعی شده است مراکزی گرد آوری شود که مدرک و مجوز معتبر از مراجع مربوطه را دارند.

برای آموزش میکروپیگمنتیشن هم میتوانید مراکز معتبر را در سایت ابرو کار انتخاب کنید و آموزش های لازم را همراه ارائه مدرک از سازمان فنی و حرفه ای ببینید.

 

بعضی افراد هستند که از طریق کانال های تلگرامی آموزش های غیر اصولی در حد کار با دستگاه را میبینند و شروع به انجام میکروپیگمنتیشن میکنند. سعی کنید به هیچ عنوان به این مراکز مراجعه نکنید چون این افراد از اصول بهداشتی و طرز کار صحیح با دستگاه و پوست و ..  آشنایی ندارند و احتمال بروز بیماری های مختلف (هپاتیت و ایدز و بیماری خونی دیگری ) زیاد میباشد.

به همین خاطر در هر جلسه پیگمنتر موقع شروع کار باید کارتریج نو و اکبند را برای شما نشان داده در حضور شما در دستگاه میکروپیگمنتیشن گذاشته شود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 تبليغات در ياد بگير دات كام | سفارش تبليغ | آگهي ها