Kaspersky Anti-Virus برای تمام ویروسها به‌خوبی از شما محافظت می‌کند. آنتی ویروس کسپرسکی در مقام ستون‌های دفاعی اصلی سیستم کامپیوتری، شما را برابر آخرین تهدیدات مانند ویروس‌ها، جاسوس‌افزارها و کرم‌ها محافظت می‌کند. آنتی ویروس کسپرسکی کاربری آسانی دارد و سرعت سیستم را نیز کاهش نمی‌دهد.

 

آنتی ویروس

 

با خرید لایسنس آنتی ویروس کسپرسکی کامپوترها شخصی خود را امن نگه دارین. shopkaspersky.com

امنیت بالا برای سیستم‌های مبتنی بر ویندوز، مک و اندروید با خرید لایسنس کسپرسکی واحد از تمام ابزارهای الکترونیکی خود از جمله لپ‌تاپ‌ها، کامپیوترهای دسکتاپ و دستگاه‌های موبایلی محافظت کنید. راهکار قدرتمند Kaspersky Internet Security – Multi Device از هویت، فرزندان و سرمایه شما برابر تهدیدات امنیتی روی سیستم‌های مبتنی بر ویندوز، مک و اندروید محافظت می‌کند.(به انتخاب خود فقط بر روی یک سیتم می توانید استفاده نمایید )

راه حل های تجاری کسپرسکی بعضی شركت‌ها صرفا به دنبال نمایش هستند اما برخی دیگر ساده و بکارآمد محصولاتی به واقع بزرگ خلق می‌كنند.

سایت فروشگاه کسپرسکی با داشتن نمایندگی مستقیم از کسپرسکی به کاربران ایرانی این امکان را می دهد پس از خرید مستقیما از سایت کسپرسکی لایسنس خود را دریافت نمایند و از تمامی خدمات مستقیم کسپرسکی استفاده نمایند . دانلود آنتی ویروس کسپرسکی

برای آخرین اخبار و منابع  در سایت فروشگاه کسپرسکی میتوانید وارد شوید.

 

 

 

 

 

 

 تبليغات در ياد بگير دات كام | سفارش تبليغ | آگهي ها