موسسه آموزش عالی آرمـــــــان

معماری داخلی،دکوراسیون منزل و عکاسی

   دپارتمان معماری داخلی موسسه آموزش عالی آرمان در حال حاضر با بهره‌مندی از کاملترین سرفصلهای معماری داخلی و با تکیه بر تجارب اساتید و مدرسین دانشکده های برتر هنر و معماری ،فعالیت آموزشی خود ار با ظرفیت 400 دانشجو  فعال در این رشته ادامه می‌دهد.

    فعالیت آموزشی دپارتمان معماری داخلی موسسه از نیمه دوم سال 1385 آغاز گردید و در حال حاضر این دپارتمان مفتخر است که پس از برنامه ریزی چندین ساله ،دوره‌های با کیفیت عالی و نوآوری کم نظیر را ارائه دهد.

     دوره معــماری داخلی و دکـــوراسیــون درکالج آرمان به دوصورت بلــــند مدت و کوتـاه مدت با سر فصلهای درسی و اهداف آموزشی متفاوت پایه ریزی و اجرامیگردد.
 

 

دپارتمان هنرهای تصویری موسسه آموزش عالی آزاد آرمان در حال حاضر با بهره مندی از کاملترین سرفصلهای رشته عکاسی و تصویربرداری فعالیت آموزشی خود را با ظرفیت 120 دانشجو فعال در این رشته ادامه می دهد . 

فعالیت آموزشی دپارتمان هنرهای تصویری موسسه ، از نیمه دوم سال 1388 آغاز گردید و در حال حاضر این دپارتمان  مفتخر است که پس از برنامه‌ریزی‌های چندین ساله، دوره‌هایی با کیفیت عالی و با نوآوری کم‌نظیر را در حوزه های عکاسی و تصویربرداری ارائه نماید.

 ماموریت بعدی این دپارتمان افزایش حوزههای آموزشی خود در زمینه آموزشهای تخصصی کاربردی ، در رشته های تصویربرداری حرفه ای ، مونتاژفیلم و ساخت انیمشن می باشد.

 امید است این دپارتمان با تلاش پرسنل ساعی خودبتواند به سرعت به اهداف آموزشی خود رسیده و باعث پیشرفت کشور در زمینه رشته های مرتبط گردد .

 

ویژگی های منحصر به فرد موسسه :

 

· بهره مندی از کامل ترین سرفصلهای دوره معماری داخلی .

· بهره مندی از اساتید و مدرسین برتر دانشکده های هنر و معماری .

· اعطای مدرک رسمی از وزارت علوم با ارزش ترجمه و تایید توسط قوه قضائیه .

· قابلیت ترجمه و تایید گواهینامه پایان دوره جهت متقاظیان مهاجرت.

· معادل سازی و پذیرش دروس گذرانده شده برای دانشجویان میهمان و یا انصرافی

· برگزاری کلاسها درروزهای آخر هفته پنجشنبه/جمعه(جهت متقاضیان شهرستانی)

· امکان اسکان دانشجویان شهرستانی در خوابگاههای دانشگاهی .

· بهره مندی از شیوه پرداخت اقساطی شهریه .

· حضور در تورهای علمی آموزشی داخلی و خارجی تحت نظارت اساتید دپارتمان .

 

لذا علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به پرتال رسمی موسسه به نشانی WWW.ARMANCOLLEGE.AC.IR  مراجعه نموده و یا جهت گرفتن اطلاعات بیشتر با شماره مشاورین  با شمارههای6 – 64 51 90 88   تماس حاصل فرمایند.

 

شرايط تبليغات در ياد بگير دات كام | سفارش تبليغ | آگهي ها