موسسه آموزش عالی آرمان

 

موسسه آموزش عالی آرمان، با اخذ مجوز قطعی از وزارت علوم تحقیقات و فناوری از سال ۱۳۸۶ فعالیت اصلی خود را حوزه هنر و معماری در دوره های آموزش معماری داخلی،آموزش دکوراسیون داخلی و آموزش عکاسی  آغاز نموده است .
از این رو این موسسه جهت ترم آتی خود اقدام به جذب فراگیر بصورت آزاد در دوره های معماری داخلی ،دوره دکوراسیون داخلی و دوره عکاسی به دو شیوه حضوری و غیرحضوری نموده است

موسسه آموزش عالی آرمان ماموریت خود را گسترش و ارتقای خدمات آموزشی در حوزه ی هنر و معماری تعریف نموده است و توانسته است با تکیه به تجارب ارزشمند اساتید خود تاکنون دوره های تخصصی و کاربردی ذیل را تحت نظارت دفتر آموزش های آزاد وزارت علوم تحقیقات و فناوری برگزار نماید.

۱۰۸ دوره جامع معماری داخلی

۹۵ دوره جامع دکوراسیون داخلی

 ۱۵دوره جامع معماری ساختمان

 ۲۰دوره جامع روشنایی و نورپردازی

 ۱۰کارگاه تخصصی کفپوش های سه بعدی (اپوکسی(

 ۵ دوره ی طراحی نما

 ۸۰دوره جامع عکاسی

خاطر نشان میگردد در انتهای دوره به شرکت کنندگان گواهینامه مورد تایید و ممهور به مهر وزارت علوم تحقیقات و فناوری با قابلیت ترجمه و تایید قوه قضاییه اعطا میگردد که خود بالاترین گواهینامه آموزشی در سطح کشور می باشد.

موسسه آرمان

جهت کسب اطلاعات بیشتر از کلیه دوره های تخصصی مجتمع فنی آرمان به وب سایت ما به نشانی www.armancollege.ac.ir و یا شماره تماس واحد مشاوره و ثبت نام موسسه 02188905164 الی 6 تماس حاصل نمایید

 

 

 

 

 

 

 

 

 تبليغات در ياد بگير دات كام | سفارش تبليغ | آگهي ها