بلیط را به موقع خرید کنید

 

یکی از کارهایی که انجام دادن به موقع آن باعث می شود احساس کنید در آن برد کرده اید خرید بلیط با قیمت مناسب می باشد. خیلی از افراد نمی دانند که چه زمانی بلیط هواپیما تهیه کنند تا برایشان ارزان حساب شود و ضرر مالی نبینند.

چند اصل در تهیه ی بلیط هواپیما وجود دارد که اگر آن ها را رعایت کنید مطمین باشید در کم کردن هزینه ی خرید بسیار تاثیر می گذارد.

برای مثال ساعات اولیه ی صبح بلیط هواپیما ارزان تر هستند و اگر بخواهیم بر اساس روزهای هفته تقسیم بندی کنیم همیشه روزهای پایانی هفته گران تر و روزهای ابتدایی هفته ارزان تر می شوند.

و یک مورد که خیلی جالب می باشد آخرین ماه سال است که قیمت بلیط ها بسیار پایین می آید و دلیل آن این است که افراد در تکاپوی خرید عید و کارهای سال جدید می باشند و این باعث می شود که کسی به سفر نرود و آژانس ها برای فروش بلیط خود مجبورند قیمت آن ها را پایین بیاورند.

چه خوب است بدانید که دو نوع بلیط داریم؛ بلیط سیستمی و بلیط چارتری. برای خیلی از افراد سوال است که این دو چه فرقی با یکدیگر دارند، بلیط چارتری یعنی این که آژانس های هواپیمایی یک سری صندلی یا کلا یک پرواز را اجاره می کنند و سپس با قیمت خود به بازار عرضه می نمایند.

البته شرکت ها یا موسساتی هستند که برای انجام کارهای خود مجبورند هر چند وقت یک بار بلیط چارتری تهیه کنند چون هم مقرون به صرفه می باشد و هم زمان مشخصی دارد و خیال مسافر راحت است. البته یک موردی که در مورد بلیط های چارتری باید ذکر شود این است که قابل برگشت نمی باشد پس در انتخاب زمان پرواز دقت کنید.

یک موردی که باعث می شود بلیط هواپیما کیش را ارزان تر خریداری کنید تهیه بلیط در لحظه ی آخر می باشد. دلیل این کار چیست؟ بعضی از مواقع پیش می آید که تمام بلیط های آژانس هواپیمایی به فروش نرفته است و آژانس برای این که صندلی های خود را خالی نگذارد مجبور به نصف قیمت کردن بلیط های چارتری خود می شود تا صندلی های پرواز پر شود، پس این نکته را در نظر داشته باشید.

راه آسان برای تهیه بلیط یک جستجوی ساده در سایت های رزرو بلیط می باشد. در این سایت ها به شما لیست تمامی پروازها و خطوط و همچنین کل قیمت ها را از ارزان تا گران ارائه می دهند. یکی از سایت های معتبری که شما را می تواند در این امر با صبر هر چه تمام تر کمک کند سایت زورق می باشد.

در این سایت می توانید بلیط مورد نظر خود را انتخاب کرده و با صرف تنها چند دقیقه بلیط خود را با رضایت هر چه تمام تر تهیه نمایید.

کجا و چه هتلی؟

وقتی مقصد برای سفر مشخص کردید به مهم ترین موضوع سفر می رسید و آن انتخاب مکان برای اقامت است، و این مهمترین اصل برای سفر است.

اگر مکانی مد نظر ندارید بهتر است به سایت های گردشگری مراجعه کنید، در این سایت ها تمام اقامتگاه های مکان مورد نظر را به شما نشان می دهد و امکانات و سایر موارد را پیش روی شما می گذارد. پیشنهاد ما به شما استفاده از سایت گردشگری زورق برای رزرو هتل می باشد.

در اینجور سایت ها به شما لیست تمام هتل ها و هتل آپارتمان ها و ... را به شما پیشنهاد می کنند، حال این جا شما بسته به بودجه و سلیقه و امکاناتی که دلتان می خواهد در اختیارتان قرار بدهند محل اقامتی خود را انتخاب می کنید.

در انتخاب هتل چند مورد است که همیشه باید در نظر بگیرید، شاید بارها یاد آوری شده باشد ولی

با در نظر گرفتن بعضی موارد در هزینه های خود صرفه جویی می توانید بکنید. به طور مثال هتل مورد نظرتان دارای امکانات متوسط باشد یا امکاناتی نظیر استخر و صندوق امانات و فروشگاه و اتاق ماساژ و برنامه ای برای نگهداری کودکان و ... داشته باشد.

اگر می خواهید سفر کنید در نظر بگیرید که در فصل مناسب آن مکان عازم شوید، به طور مثال در مکان گرمسیری در فصل خنک آن اقدام کنید و در مناطق سرد سیری در فصل گرمشان.

در سایت ها به شما اطلاع می دهند که هتل ها چه زمانی تخفیف خورده اند و برای سفر مناسب هستند یا به شما راهنمایی می کنند که اگر سفر کاری دارید چه هتلی انتخاب کنید و اگر قصد سفر تفریحی دارید چه هتلی را انتخاب کنید که نزدیک مکان های تفریحی باشد که در هزینه ی تاکسی شما صرفه جویی شود.

یا اگر فقط دوست دارید در هتل اقامت کنید در این صورت باید در هتلی انتخاب کنید که از لحاظ خدماتی و تفریحی تکمیل باشند که دیگر احتیاج به خارج شدن از هتل نداشته باشید. اکثر این هتل ها در خارج از شهر می باشند واتفاقا در چند سال اخیر در کشور ترکیه این صنعت بسیار پیشرفت کرده و با ساخت هتل های بسیار زیبا با امکانات بالا باعث جذب توریست در این کشور شده اند.

ارائه ی خدمات مناسب و همچنین سرو غذا و صبحانه و میان وعده در کل ساعات شبانه روز و همچنین برنامه های مهیج که جزء خدمات هتل قرار داده اند تا مسافران کل طول سفر را در هتل اقامت داشته باشند.

حال اگر قصد این را دارید که نزدیک مکان های دیدنی باشید و خرید نیز در اولویت هایتان باشد هتلی در نزدیکی میدان تقسیم بسیار مناسب می باشد.

 

 

 تبليغات در ياد بگير دات كام | سفارش تبليغ | آگهي ها