افزایش ترافیک و رتبه الکسا و گوگل

 افزایش رتبه در گوگل و الکسا به روش افزایش امار بازدید سایت شما با پاپ اپ


در این روش بازدید ها به صورت پاپ اپ انجام میگیرد . مزیت های روش ما استفاده از پاپ اپ به جای روش ای قدیمی مانند ای فریم . ارزان بودن نسبت به پاپ اپ های دیگر تقریبا با 30 درصد هزینه نسبت به سایت های دیگر . در سایتهای دیگری که به صورت پاپ اپ کار میکنند هیچ گونه کنترلی بر روی پاپ اپ باز شده وجود ندارد . وکاربر بعد از باز شدن پاپ اپ اگر پاپ اپ را ببندد . از شما امتیاز کسر خواهد شد . در اکثر مواقع مدت زمانی که کاربر از سایت شما بازدید میکند زیر 20 سانیه است . ولی در روش ما کاربر صرفا برای بازدید از سایت شما بازدید پاپ اپ را انجام میدهد . و در صورتی که قبل از زمان تعیین شده اقدام به بستن پاپ اپ نماید هیچ امتیازی از شما کسر نخواهد شد . و زمان بازدید از سایت شما حداقل 60 ثانیه خواهد بود . از دیگر مزیت سایت ما نسبت به سایت های دیگر قدرت مدیریت پاپ اپ ها به دلخواه خود شما میباشد . شما میتوانید با تعیین سقف بازدید روزانه تعداد بازدید پاپ اپ روزانه را تعیین نمایید . همچنین میتوانید برای چندین سایت به صورت همزمان با سقف بازدید مختلف بازدید پاپ اپ بزنید . میتوانید در صورت نیاز پاپ اپ ها رو غیر فعال و بعدا فعال نمایید . همچنین میتوانید با انجام بازدید پاپ اپ از سایت های دیگر و کسب امتیاز برای خود . به صورت رایگان برای سایت خود بازدید پاپ اپ ثبت کنید .
 

http://www.bestranking.ir

تبادل لینک

یکی دیگر از روش های افزایش رتبه در گوگل و الکسا تبادل لینک با سایت های دیگر است . شما میتوانید با سایت ما که هر روز در حال افزایش رتبه در گوگل و الکسا هم هست به صورت رایگان تبادل لینک داشته باشین .

کسب درآمد اینترنتی در منزل

کسب در آمد اینترنتی در دنیای امروزه به یکی از روش های کسب در آمد ثابت و دائمی تبدیل شده  است.
سایت ما نیز در این زمینه فعالیت مینماید . شما میتوانید با ثبت نام در سایت ما و با انجام بازدید پاپ اپ سایت های دیگر اقدام به کسب امتیاز نموده و به ازای هر امتیاز مبلغ 20 ریال کسب در امد نمایید . مدیریت سایت در نظر دارد نسبت به در امد سایت در اینده اقدام به افزایش درامد بازدید کنندگان نماید .

http://www.bestranking.ir
 

 

کلمات کلیدی این آگهی:

 کسب در امد . کسب درامد اینترنتی . افزایش بازدید پاپ اپی . افزایش بازدید رایگان . افزایش رتبه در گوگل . افزایش رتبه در الکسا . افزایش ترافیک سایت . تبادل لینک رایگان . بست رنکینگ . بک لینک . سئو . ارزان ترین پاپ اپ ، ترافیک فوق العاده بالا، درامد اینترنتی، کسب ثروت از اینترنت، افزایش رتبه وب سایت در موتور های جستجو و آلکسا به کم خرج ترین روش

 

 تبليغات در ياد بگير دات كام | سفارش تبليغ | آگهي ها

 

ديگر آگهي ها