دوره آموزشی کفپوش سه بعدی و سقف کشسان

دوره آموزشی کفپوش سه بعدی و سقف کشسان برای افرادی که به دنبال شغلی مناسب، به روز و پردرآمد هستند بسیار مناسب بوده و شما میتوانید با فراگیری این دو مهارت به سرعت وارد بازار کاری کاملا فعال و پر رونق شوید .ویژگی بسیار مهم این دو دوره آموزشی فشرده بودن آنها است که  شما به مدت 10 ساعت در یک روز برای هر کدام  تمام آموزش را فراگرفته و به سرعت باتوجه به استعدادتان میتوانید شروع به کارکنید.

در اینجا ممکن است این سوال برایتان پیش بیاید که آیا در مدت یک روز میتوان به تمام موضوعات این کار مسلط شد ؟ گفتنی است که در ساعات ابتدایی هر دوره به مدت 3 ساعت مسائل تئوری برای شما بیان شده و سپس وارد بخش عملی  دوره آموزشی میشوید و تمام هنرجویان تا اخر هر یک از دوره ها یک نمونه کار در ابعاد یک متر مربع برای کفپوش سه بعدی را به طور کامل پیاده میکنند و برای سقف کشسان تمامی افراد یک بار به صورت عملی نصب را انجام میدهند و مربیان از قدم اول تا اخرین مرحله شما  را راهنمایی میکنند تا برای هیچ هنرجویی مشکلی باقی نماند .

همچنین پس از اتمام دوره شما در صورت بروز مشکل و یا داشتن سوالات دیگر میتوانید با شماره تلفن پشتیبان دوره که همان مربی آموزشی شما در دوره بوده است درمیان بگذارید و اخذ راهنمایی کنید. همچنین پس از اتمام دوره و زمانی که شما پروژه گرفته و شروع به کار  میکنید .امکان تهیه مواد ومصالح مورد نیاز پروژه با قیمت عمده و به میزان نیاز شما وجود دارد.

موسسه آموزش عالی هادی این امکان را برای شما هنرجویان عزیز فراهم کرده است که پس از گذراندن هر دوره میتوانید مدرک رسمی وزات علوم مربوط به دوره گذرانده شده را اخذ کنید

 

درباره کفپوش سه بعدی و سقف کشسان بیشتر بدانید:

 کفپوش سه بعدی یک متریال همانند کفپوش اپوکسی است اما با تفاوت هایی مخصوص به خود. اولین برتری کف پوش سه بعدی نسبت به اپوکسی هزینه تمام شده کار است که به مراتب پایین تر است . دیگر مزیت آن نیاز نداشتن به زیر سازی است یعنی شما میتوانید این متریال را روی هر سطحی به غیر خاک اجرا کنید .مزیت دیگر این کفپوش تحمل بسیار زیاد وزن است که این اجازه را میدهد از آن در محیط هایی که اجسام سنگین قرار دارند مثل پارکینگ ها انبار ها و ... استفاده کنید.

نکته بعدی مقاومت شیمیایی دربرابر مواد اسیدی و خورنده است که در محیط های ازمایشگاهی قابل استفاده میباشد . تنوع رنگ و طرح ها که شما هیچ محدودیتی در اجرای طرح ها ندارید.( ابرو باد ، رنگ های تک ، طرح های سه بعدی). این کفپوش به دلیل این که سطحی کاملا صاف و یک دست دارد نظافت محیط را بسیار آسان میکند.

سقف کشسان هم به نوبه خود بسیار کاربردی و محبوب است این متریال نصب بسیار ساده و راحتی دارد و به سرعت قابل اجراست وهمانند کفپوش سه بعدی تنوع طرح و رنگ فراوان و نامحدودی دارد . امکان نورپردازی در پس زمینه به شما اجازه میدهد زیبایی طرح های خود را با نورپردازی چند برابر کنید .

 یکی دیگر از خصوصیات سقف کشسان تحمل وزن بسیار زیاد است که در هنگام بروز حادثه میتواند تا حدبالایی از اوار را تحمل کند و یا درزمان آتش سوزی بسیار ایمن است و اتش نگفرته و فقط چروک شده و کوچک میشود .

 

 

 

آدرس:تهران – بزرگراه شیخ فضل الله جنوب – خیابان سازمان آب – خیابان حاجی پور امیر – خیابان کریمان – موسسه آموزش عالی هادی

تلفن : 88241677-021   26702104-021   09392031547

وب سایت : www.hadi-ac.com

 

 

 

 

 

 

 تبليغات در ياد بگير دات كام | سفارش تبليغ | آگهي ها