پیاده سازی CRM

 

تمرکز و تخصص کارا سیستم، پیاده سازی سیستم Microsoft CRM با رویکرد استراتژیک است که به شما کمک می کند تا علاوه بر بهینه سازی و رفع چالشهای سازمانی در حوزه مدیریت بازاریابی و فروش، خدمات مشتریان و مدیریت ارتباطات و فرآیندهای سازمانی، مزیتهای رقابتی پایدار در فضای رقابتی پرتنش کنونی داشته باشید.

ما در کارا سیستم، تجربیات موفق را در اختیار شما قرار می دهیم و متعهد هستیم تا چالشهای شما را در حوزه مدیریت بازاریابی، فروش و خدمات مشتریان به طریقی منحصربفرد حل کنیم. تجربیات و دانش ما، حاصل سالها فعالیت افراد کلیدی تیم کارا سیستم در حوزه مدیریت بازاریابی و فروش، فناوری اطلاعات و مدیریت ارتباط مشتری در صنایع مختلف می باشد. رویکرد ما در ارائه خدمات، نتیجه گرایی است و تا حصول نتیجه مطلوب در کنار شما بعنوان یک شریک تجاری خواهیم ماند. ما متعهد هستیم تا چالش مشتریان خود را به طریقی منحصربفرد حل کنیم. 

تمایزهای کارا سیستم 

درک صحیح از سیستم CRM

اصلی ترین تمایز شرکت کارا سیستم، در درک صحیح از CRM بعنوان یک استراتژی است و نه تنها یک نرم افزار سازمانی. بهمین دلیل هدف ما فروش نرم افزار CRM نیست بلکه تمرکز ما بر رفع مسائل و چالشهای مدیریتی از طریق پیاده سازی راهکارهای مبتنی بر CRM می باشد.( اگر مایلید درباره نرم افزار CRM اطلاعات بیشتری بگیرید اینجا کلیک کنید.)

 

بسته های پیاده سازی CRM

متد آموزشی منحصربفرد

درک کامل مفاهیم مدیریت ارتباط مشتری و ارزشهایی که این سیستم به ارمغان می آورد، یکی از کلیدی ترین عوامل در موفقت پروژه های CRM می باشد. بعبارت دیگر کلیه پرسنل و کاربران سیستم در دپارتمانهای مختلف سازمان که تحت تاثیر سیستم CRM قرار دارند، باید درک کاملی از این سیستم، نحوه کارکرد آن و تاثیراتی که بر عملکرد سازمان دارد داشته باشند.

تیم کارا سیستم پس از چندین سال تجربه در پیاده سازی سیستم CRM در سازمانهای مختلف، به تجربه بسیار مفیدی در زمینه آموزش رسیده است که اثربخشی آموزش را تضمین می کند. در روش آموزشی کارا سیستم، کلیه کاربران با مفاهیم اصلی مدیریت ارتباط مشتری و نیز کاربری نرم افزار Microsoft CRM بطور کاملا عملیاتی آشنا خواهند شد. ( اگر مایلید درباره نرم افزار MIcrosoft CRM اطلاعات بیشتری بگیرید ، اینجا کلیک کنید. )

 

خدمات پشتیبانی طلایی

در کنار مشتری ماندن در کارا سیستم یک شعار نیست، بلکه یک باید است. ما برای ایجاد تمایز در خدمات پشتیبانی و بمنظور ارائه بیشترین ارزش به مشتریان، پشتیبانی طلایی را ارائه می دهیم که هدف اصلی آن رفع کامل دغدغه های مشتریان در حوزه مدیریت ارتباط مشتری و حفظ کارائی سیستم CRM پیاده سازی شده  است. خدمات پشتیبانی طلایی کارا سیستم عبارتند از:

  • بازدیدهای ماهیانه کارشناسان تا سقف 4 ساعت در ماه جهت ارائه خدمات ذیل:  

1 - رفع اشکالات و اختلالات سیستم CRM

2 - اطمینان از عملکرد سیستم CRM استقرار یافته

3 - مشاوره و ارائه پیشنهادات در جهت بهبود عملکرد سیستم CRM

4 - مشاوره در زمینه مدیریت بازاریابی و فروش

5 - پاسخگویی به سئوالات کاربران

  •  ارائه مقالات و مستندات مفید در حوزه مدیریت ارتباط مشتری و مدیریت بازاریابی و فروش
  • پاسخگویی به سوالات کاربران از طریق تلفن و یا ایمیل در تمام ایام هفته
  • ارایه آخرین آپدیت های نرم افزار Microsoft CRM
  • ارائه کتاب دیجیتالی کاربری Microsoft CRM ( به زبان انگلیسی)

در صورتی که نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در این مورد هستید با ما تماس بگیرید.

Contact Us

Tel: 021- 22 46 00 30

Fax: 021- 89 77 81 46

Email: info@karasystem.co

Website: http://www.karasystem.co

 

 

کلمات کلیدی این آگهی:
نرم افزار CRM، مدیریت ارتباط با مشتری، ارتباط با مشتری، مشتری مداری
، آموزش ارتباط با مشتری، بازاریابی و فروش خدمات و ارتباطات بازاریابی

 

 تبليغات در ياد بگير دات كام | سفارش تبليغ | آگهي ها

 

ديگر آگهي ها