فروش کود

فروش انواع کود مایع و جامد توسط شرکت بازرگانی سروستان پاک ایرانیان دارای بهترین مجوز ها و استانداردهای جهان می باشد. این شرکت با سابقه درخشان خود در زمینه فروش محصولات کشاورزی توانسته جایگاه ویژه ای را در بازار های امروزی کسب نماید. اهم کودهای بسیار مهم و مفید این شرکت عبارتند از :

 

کود آمینو اسپارک

•    تسریع کننده تولید انواع محرک رشد(هورمون) به طور طبیعی در گیاه.
•    با افزایش قدرت تلقیح در اندام مادگی، سبب افزایش باروری گلها می گردد.
•    از ریزش گل جلوگیری کرده و با تحریک گیاه به تولید هورمونهای لازم اتصال دمگل به سر شاخه را محکم می کند.
•    افزایش مقاومت گیاه به سرما، شوری و سایر تنش های محیطی.

کود هیو فارم

•    هیوفارم (هیومات پتاسیم) با پایه لئوناردیت دارای درصد بالایی اسید هیومیک و اسید فولویک به همراه عنصر پتاسیم می باشد. هیوفارم عاری از آلاینده های فلزی و مناسب جهت تولید محصولات ارگانیک می باشد.هیوفارم بصورت پودر با انحلال 100% میباشد.

شرکت سروستان پاک ایرانیان با برند تجاری spi توانایی تحویل انواع فرمولهای کود N.P.K  وارداتی اعم از( 20.20.20 +TE ) ، (12.12.36 +TE) و ((10.52.10 +TE را دارا می باشد.
انواع فرمولهای کود N.P.K این مجموعه دارای انحلال کامل حتی در آبسرد می باشد و بدلیل عدم رسوب منجر به گرفتگی نازلها و نوارهای ابیاری نخواهد شد.
ترکیبات کود N.P.K در دو نوع پودری و کریستاله موجود بوده که هر دو آنها عاری از کلر، سدیم و فلزات سنگین می باشد.
انواع کود N.P.K های وارداتی مجموعه SPI  قابلیت آن را دارند که در سایه انداز درختان با خاک مخلوط و بطور معمول قابل آبیاری اند .
در سیستم های آبیاری تحت فشار مصرف این کود ها از طریق تانکر کود قابل توصیه است.
انواع کود N.P.K ها ی وارداتی مجموعه SPI قابلیت محلول پاشی را نیز دارا می باشد به طوریکه محلول همانند شبنم ملایمی سطح برگ را مرطوب میکند.


کود بیو هیومکس

 *اسید هیومیک مایع ترکیبی از اسید هیومیک و اسید فولویک به همراه پتاسیم و انواع میکروالمنت ها
 *از جمله مزایای آن میتوان به موارد ذیل اشاره کرد:
 *افزایش حاصلخیزی ،تهویه و ظرفیت نگهداری آب در خاک و تعدیل تنش شوری و کم آبی

کود آیرون فارم

عامل EDDHA  در آیرون فارم دارای تاثیر مناسبی در رفع کمبود آهن در دامنه وسیعی از PH می باشد.
بالا بودن قدرت نگهداری آهن و جذب مناسب آهن توسط گیاه،انحلال 100 درصد و فاقد کلر بودن از جمله شاخصه های برجسته آیرون فارم است.

کود زینکوفارم

اصلی ترین نقش روی در متابولیسم اکسین است،که موجب تقویت جوانه و افزایش تعداد گل و جلوگیری از ریزش گلبرگها  می شود.زینکو فارم که حالت پودری عنصر روی است،با انحلال 100% در آب همراه با کلات EDTA هم دارای قابلیت محلول پاشی وهمچنین قابل استفاده در مصارف آب آبیاری می باشد.


کود بیو زینک

بیوزینک کود زینک مایع میباشد که از نقشهای اصلی کلات روی در این ترکیب: سنتز نشاسته، RNA و پروتئین هایی است که باعث اتصالل دمگل به سرشاخه،افزایش قدرت لقاح در گیاه،با سنتز چربیها و پلی پپتیدها موجب افزایش درصد روغن در گیاهانی نظیر زیتون، آفتابگردان، پسته و ... می شود.

 

 

 

 

 

 تبليغات در ياد بگير دات كام | سفارش تبليغ | آگهي ها

 

 

 

کلمات کلیدی این آگهی:

کود انواع کود آهن پتاس فسفات نیترو قدرت جذب بالا رفع کمبود ها افزایش درصد روغن در گیاهانی نظیر زیتون، آفتابگردان، پسته  پروتئین متابولیسم  کود زینکوفارم کود بیو زینک  تسریع کننده تولید انواع محرک رشد متابولیسم اکسین کود زیستی کود های مختلف برای مصارف مختلف تقویت جوانه افزایش مقاومت گیاه در آیرون فارم دارای تاثیر مناسبی در رفع کمبود آهن افزایش حاصلخیزی ،تهویه و ظرفیت نگهداری آب در خاک و تعدیل تنش شوری و کم آبی محصولات ارگانیک،