بهترین دبیران تدریس ریاضی با بهترین قیمت

هزینه ها و قیمت های کلاس های تدریس خصوصی ریاضی می توانید برای بسیاری از افراد مهم باشد, در این مطلب به بررسی این موضوع که چگونه می توانیم بهترین دبیران ریاضی را با قیمت دقیق و مناسب برای تدریس خصوصی انتخاب کنیم می پردازیم.

اگر دقت کرده باشید در اغلب موسسه های تدریس خصوصی در یک پایه تحصیلی چند تعرفه مختلف وجود دارد و معلم ها با عناوینی مانند: معلمان پایه ، معلمان حرفه ای ، معلمان برتر و . . . تفکیک بندی شده اند و شما اولیا محترم دانش آموزان با اندکی جستجو و تقیق در دنیای اینترنت دقیقا” نمی توانید بگویید دقیقا” هزینه تدریس خصوصی ریاضی ساعتی چند است؟

زیرا هر یک از معلم ها بسته به شرایط مختلف مانند: (ایام امتحانات ، تعداد شاگردهای معلم ، اشتغال معلم و محدودیت زمان ، فاصله معلم با دانش آموز و . . . ) قیمت های متفاوتی را ارائه می دهند که مستقیما” ارتباطی با کیفیت تدریس دبیر ندارد.

در سامانه تدریس خصوصی مُدرسانه قیمت ها و هزینه های تدریس کاملا” استاندارد  و منطقی و ثابت ارائه شده اند زیرا معلمان این مجموعه از روی اصول مهارت در تدریس انتخاب می شوند نه صرفا” از روی رزومه کاری و مدرک تحصیلی.

مُدرسانه معتقد است صرفا” فرستادن معلم یا بدتر ، معلمان متعدد ، مشکل دانش آموزان را حل نمی کند و معلم به تنهایی توانایی پی گیری دانش آموزان را ندارد و حتما” یک تیم با تجربه باید پشت دبیر برای حل مشکلات درسی دانش آموزان وجود داشته باشد.

معلمانی که برای این مجموعه انتخاب می شوند از یک فیلتر بسیار دقیق عبور می کنند. قطعا” دبیران این مجموعه به صورت یک پارچه همگی دارای ویژگی های مهم تدریس هستند.

برای هرچه دقیق تر شدن انتخاب معلم، مُدرسانه کار ویژه ای را انجام می دهد و آن این است که مشاوران ثبت نام مشخصات و نیاز دانش آموزان را دریافت می کنند و بهترین دبیر را بر اساس نیاز دانش آموز انتخاب می کنند. زیرا روحیات و میزان توانایی یادگیری و درک دانش آموز از پایه تحصیلی و هدف تحصیلی دانش آموزان باهمدیگر متفاوت است در نتیجه معلم آن ها نیز باید متفاوت باشد اما آنچه که نمی تواند متفاوت باشد توانایی انتقال مفاهیم درسی می باشد, زیرا دانش آموز از تشکیل تدریس خصوصی یک خواسته بیشتر ندارد : و آن نتیجه است.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مجموعه مدرسانه, و انتخاب بهترین معلم با راهنمایی مشاوران تدریس خصوصی مدرسانه می توانید با شماره تلفن های ۲۶۵۷۰۸۱۰ و ۴۴۰۲۵۸۶۰ و ۸۸۹۰۴۰۰۲ و ۲۲۳۴۷۴۴۳ با کد ۰۲۱ تهران تماس حاصل فرمایید.

 

 

 

 

 

 

 

 تبليغات در ياد بگير دات كام | سفارش تبليغ | آگهي ها