سامانه ارسال پیامک

ایده پردازان الکترونیک

 

ارسال اس ام اس

سامانه پیامک و ارسال اس ام اس گروهی

حتما شما هم روزانه تعدادی پیامک که با هدف تبلیغ انجام می شوند را دریافت کرده اید. شما هم می توانید یکی از افرادی باشید که می توانند این اس ام اس ها را ارسال کنند. سایت SMS.ir با نام تجاری تارنمای پیامکی ایران ، به عنوان یکی از پیشگامان عرضه سامانه های ارسال پیامک بر آن است که با ساده سازی ارسال اس ام اس از طریق وب، این امکان را برای تمامی اقشار جامعه فراهم نماید که  هر فردی با هر سطح دانش و معلوماتی، اقدام به ارسال پیامک نماید، تاثیر آن را در کسب و کار خود مشاهده کند و از آن لذت ببرد. شما می توانید با چند کلیک اقدام به ارسال اس ام اس مورد نظر خود برای ده ها هزار نفر نمایید اما لحظه ای از زمان خود را هدر ندهید. سامانه اس ام اس و یا سامانه پیامک بستری مناسب را برای ارسال پیامک در کمترین زمان و مدیریت آنها فراهم آورده است.

 

ویژگی های سامانه ارسال پیامک sms.ir

  • نمایندگی کاملا جدید و متمایز با سایرین
  • ارسال بر اساس سن و جنیست
  • ارسال با نام تجاری (با مجوز قانونی)
  • استعلام شماره خودکار
  • بهبود سرعت پیامک های ارسالی
 

خرید شارژ تلفن همراه

تالیا، ایرانسل، رایتل، همراه اول

 

 

برای آگاهی از تعرفه ها اینجا کلیک کنید:

تعرفه ارسال پیامک

ارسال پیامک برای اشخاصی که مخاطبان کمی دارند از طریق تلفن همراه شخصی خود نیز شدنی است اما همین افراد در صورت یک بار استفاده از پنل های ارسال و دریافت، دیگر به سراغ تلفن همراه خود نخواهند رفت و ترجیح می دهند که حتی ارسالهای اندک خود را از این طربق انجام دهند.

نحوه عملکرد و پیش نیازها :

برای ارسال و دریافت پیامک، باید یک شماره اختصاصی مانند : 300002853 داشته باشید که در زمان ارسال این شماره بر روی گوشی دریافت کنندگان نمایش داده خواهد شد.
 

 

پشتیبانی :

جهت پاسخگویی به سوالات و ابهامات احتمالی پیش آمده همکاران ما در بخش پشتیبانی از ساعت 9 الی 17 به صورت تلفنی با خط ویژه 0212853 در خدمت شما خواهند بود. همچنین پاسخگویی از طریق تیکت داخلی پنل از ساعت 9 الی 24 انجام می پذیرد.

 

تعرفه پنل اس ام اس :
 

فعالسازی پنل اس ام اس ایده پردازان الکترونیک رایگان بوده و هزینه در بر نخواهد داشت و در زمان های جشنواره یک خط اختصاصی رایگان نیز به کاربران اهدا می گردد و امکانات پایه مانند ارسال و دریافت پیامک ، دفترچه تلفن و ارسال تیکت و ارسال هدفمند و ... به صورت رایگان فعال می باشد و بسته به نیاز خود می توانید سایر ماژول ها را از داخل سامانه پیامک فعال نمایید .
 

 

امکانات سامانه پیامک :
 

امکاناتی مانند : منشی پیامک ، پیامک متناظر ، ارسال پیامک هوشمند ، دفترچه تلفن ، ارسال بر اساس محدوده و صنف و ... ، نظرسنجی پیامکی ، مسابقه و تمامی امکانات دیگری که در سایر سامانه ها وجود دارد ، در این سامانه بوده و با توجه به نیاز خود می توانید یکی یا تمامی آنها را با هزینه فوق العاده اندک فعال نمایید .

 

افتخارات ما

برخی مشتریان

 

تماس بگیرید:

 

کلمات کلیدی این آگهی:

تبلیغات - تبلیغ - تبلیغ اینترنتی - اس ام اس - پیامک - پیامکی - تبلیغات پیامکی - شارژ تلفن همراه - خرید شارژ - ایرانسل - دکل ایرانسل - همراه اول - خرید اینترنتی شارژ - رایتل - تالیا - شارژ بانکی

 

 تبليغات در ياد بگير دات كام | سفارش تبليغ | آگهي ها