آیا صرفا با دوره های خصوصی می توان نمره آیلتس خوب کسب کرد؟

 

سوالی که برای خیلی از زبان آموزان وجود دارد این است که بایستی چه انتظارات واقع بینانه ای از یک مدرس آیلتس داشته باشیم. کار اصلی یک مدرس حرفه ای آیلتس در دوره های تدریس خصوصی زبان انگلیسی چیست؟ به طور خلاصه نشان دادن راه است و دیگر هیچ. یک مدرس هیچگاه نمی تواند بر روی شرابطی آزمون داوطلب کنترل داشته باشد و بخواهد تضمین دهد که داوطلب چه نمره ای کسب می کند. مخصوصا اگر داوطلب ایچ اسکیل 7 بخواهد و سطح آن پایه باشد که می تواند گفت کالما یک رویا است. یعنی در 10 درصد موارد شدنی است پس دقت داشته باشید. البته دوره های حرفه ای آیلتس تضمینی در تهران شما را به هدفتان نزدیک می کند.

 

 

در این دوره های حرفه ای تدریس خصوصی زبان و آیلتس ما کلیه مطالب لازم برای کسب نمره 7 را به داوطلب آموزش می دهیم اما پیدا سازی و تمرین تمام نکات گرامری بر عهده زبان آموز است.

 

 

یک رویکرد و انتظار غلطی که در بین زبان آموزان از مدرسین آیلتس وجود دارد اینست که تضمین خروجی 7 می خواهند مگر مدرسین کنکور تضمین می دهند که داوطلب رتبه خاصی را کسب کنند مطمئن باشید که اگر مدرس آیلتسی در ایران باشد که همه زبان اموزانش نمره 7 کسب کنند آن مدرس به اجازه هر جلسه 1 میلیون تومان حق الزحمه طلب خواهد کرد.

 

 

با شرکت در دوره ها خصوصی مکالمه زبان انگلیسی ما و انتظارات واقع بینانا از آزمون می تواند به نمره حداقل 6 امیدوار باشید ولی بالاتر از آن مستلزم تلاش و وقت گذاشتن فراوان است.

 

 

البته برخی زبان آموزان هستند که بعد از پایان دوره های تدریس خصوصی آیلتس در تهران حدودا 6 ماه برای اماده سازی وقت می گذارند که معمولا این دست افراد در 90 درصد مواقع نمره 7 می گیرند. بهتر است به جای انتظارات خیالی از اساتید بر روی ارتقای زبانی خود در مسیر صحیح که این مسیر صحیح را استاد خو به شما نشان خواهد دارد قدم بردارید تا در مدت زمان معقول نتیجه بگیرید.

 

 

 

 

 

 

 

 تبليغات در ياد بگير دات كام | سفارش تبليغ | آگهي ها