شرکت مهندسی تهویه نوین ایرانیان نماینده انحصاری برند COOL WAVE

شرکت مهندسی تهویه نوین ایرانیان نماینده انحصاری برند COOL WAVE در ایران و عرضه کننده سیستم های تهویه مطبوع با بیست سال سابقه مدیریتی، فعالیت در زمینه مشاوره، طراحی ، فروش و اجرای سیستم های سرمایش و گرمایش ، تاسیسات و تهویه مطبوع با کادری مجرب از مهندسین جوان و متخصص می باشد و آماده ارائه خدمات نوین مهندسی به هموطنان در سراسر کشور می باشد .

این شرکت دارای کادری مجرب، باتجربه و خبره در بخش خدمات پس از فروش که با ارائه محصولات با کیفیت و عملکرد مطلوب و هزینه ای بهینه و بهره برداری از محصولات خریداری شده در پی جلب رضایت مشتریان گرامی است. از این رو شرکت تهویه نوین ایرانیان با علم و دانش روز به بخش فروش و خدمات پس از فروش نگریسته تا بتوانند در این امر مشتری مداری رضایت کامل را جلب نماید.

مهمترین فعالیت ها و خدمات فنی شرکت :

1- مشاوره و طراحی تاسیسات مکانیکال

2- نظارت و اجرای تاسیسات

3- خدمات پس از فروش

* کلیه مشتریان این شرکت دارای خدمات پس از فروش VIP می باشند .

انواع محصولات :

1- چیلرهای تراکمی و مدولار - چیلر آب خنک و چیلر مدولار هوا خنک

چیلر:Chillerدستگاهی است که حرارت را از مایع (معمولاً آب) بر اساس سیکل تبریدتراکم بخار و یا جذبی می‌زداید. این مایع می‌تواند برای خنک کاری هوا و یا دستگاه‌هااستفاده شود که معمولاً به صورت سیکل و درون یک مبدل حرارتیجریان دارد. به عنوان یک محصول جانبیمهم، حرارتی که از مایع جذب شده یا باید به محیط خارج دفع شود یا برای کارایی‌های بالاتر برای مقاصد گرمایی استفاده شود. نگرانی‌هایی در مورد طراحی و انتخاب چیلرها وجود دارد. این نگرانی‌ها شامل، کارایی، بازده، تعمیر و نگهداری، آسیب پذیری‌های محیطی است.

2- مینی چیلر

3- انواع فن کویل

4- داکت اسپیلت

5- VRf

6- برج خنک کننده

 

آدرس : تهران - میدان آرژانتین - خیابان الوند - نبش خیابان بیست و هفتم - پلاک4 - واحد20

تلفن:88874741,2-88659458,9
فکس:88659458

ایمیل: info@tahvienovin.com - sales@tahvienovin.com

 

 

 تبليغات در ياد بگير دات كام | سفارش تبليغ | آگهي ها

کلمات کلیدی این آگهی:

تعمیرات کولر سیستم های تهویه و اچوک کاندیشن مانیتورینگ انواع چیلر رفع مشکلات تاسیسات ساختمان های مسکونی و اداری و صنعتی سیستم های گرمایش و سرمایش