ترجمه تخصصی

 

 

با توجه به تعداد بالای مترجمین سایت translate68  برای ترجمه متن ، مقاله شما با ارزیابی اولیه به متخصص آن حوزه ارجاع داده می شود تا نتیجه ترجمه مقاله شما یک ترجمه تخصصی قوی و بدون اشکال باشد.
بطور مثال اگر متن شما مربوط به رشته مهندسی برق می باشد مقاله شما برای
ترجمه تخصصی متن به یک شخص تحصیل کرده در آن حوزه داده می شود.

  ترجمه مقاله

شرکت پارس 68 تخصص خاصی در ترجمه مقاله و متون تخصصی دارد. این شرکت با بهره گیری از بهترین مترجمین مقالات شما را سلیس و روان ترجمه میکند.

این مساله را در نظر داشته باشید که مقالات خود را به هر شرکت نامعتبری نسپارید.حتما تحقیق کرده و سپس اقدام به ثبت سفارش ترجمه متن خود کنید.

شرکت پارس 68 برای پولی که شما بابت ترجمه مقاله پرداخت کرده اید ارزش قائل میباشد و کیفیت را در سرلوحه کار خود قرار داده است

دانشجویان به دلیل تحقیقات زیادی که در زمینه رشته خود انجام میدهند نیاز زیادی به ترجمه انگلیسی به فارسی مقالات تخصصی و ترجمه کتاب های مربوط را دارند. ما ترجمه مقاله ها را برای دانشجویان عزیز راحت کردیم تا با هزینه ای بسیار کم ترجمه مقاله خود را انجام داده و باعث سرافرازی کشور عزیزمان شوند.

ترجمه متن
امروزه با گسترش رشته های تخصصی و بوجود آمدن علوم جدید در زمینه های مهندسی ، پزشکی ، فنی ، هنر ، علوم سیاسی ، سبک زندگی و …… تقاضاها بیشمار متفاوتی برای ترجمه متن بوجود آمده که قطعا با در اختیار داشتن چند مترجم نمی توان پاسخ مناسبی به این تقاضا های گوناگون ارایه کرد.

 

بنابر این برای حفظ کیفیت ترجمه متن ها نیاز بود تا به یک گروه بزرگ از مترجمین خبره ، کوشا و متخصص دست یابیم. نیاز به یک گروه بزرگ برای ترجمه متن ها باعث گردید  دست به ایده های نو و خلاقانه بزنیم . مجموعه این ایده ها سایت ترجمه ای می باشد که در حال حاضر آن را مشاهده می کنید. این سایت ترجمه با کوتاه کردن مسیر میان کارفرمایان و مجریان توانسته ضمن بالا بردن کیفیت ترجمه متن ها هزینه ها را نیز بسیار کاهش دهد. این کاهش هزینه ها خود باعث اقبال بیشتر دانشجویان و صرفه جویی در زمان محققین گشته که تنها از این بابت تلاش هایمان را موفق و موثر در پیشرفت کشور می دانیم.

 

ترجمه کتاب

سایت ترجمه پارس 68 این امکان را برای شما فراهم آورده تا شما عزیزان بتوانید کتاب های خود را بصورت کلی یا بصورت یک بخش برای ترجمه تخصصی به ما بسپارید. برای سفارش ترجمه کتاب می توانید کتاب را برای ما ارسال کنید یا بصورت حضوری به دست ما برسانید. در ترجمه کتاب زمان فاکتور با اهمیتی است که حتما بعد از بررسی میزان محتوی و پارامتر های ترجمه کتاب مدت زمان انجام آن به اطلاع شما خواهد رسید. هزینه های ترجمه کتاب نیز مانند هزینه های ترجمه متن می باشد و با یکسان سازی حدود صفحات هزینه آن نیز به شما اعلام خواهد شد

البته ترجمه کتاب های فنی و ادبی کاملا با یکدیگر متفاوت است . از این رو اگر در کتاب از آرایه های ادبی استفاده شده باشد ترجمه آن زمان و دقت بیشتری طلب می کند از این رو هزینه ترجمه کتاب های ادبی متفاوت از دیگر موارد است

 

سایت ترجمه

در زندگی امروز که همراه با پیشرفت تکنولوژی سرعت انجام وظایف و کار ها بسیار افزایش یافته است .
نیاز دیده شد تا با راه اندازی یک سایت ترجمه بزرگ با الگو برداری از نمونه های موفق سایت های ترجمه جهانی ، از این پیشرفت در این حوزه نیز استفاده شود تا با ارایه این خدمات به دانشجویان درکنار افزایش سرعت انجام پروژه ها و ارتقا کیفیت ، هزینه ها را نیز کاهش داد .
سایت ترجمه translate68 مفتخر است در این زمینه گام کوچکی برای سهولت دانشجویان برداشته است.
ازجمله خدمات سایت ترجمه پارس 68 : ترجمه تخصصی ، ترجمه مقاله ، ترجمه کتاب ، ترجمه متن

یادداشتی از تجربه یک مشتری

***** به نظر کمی خسته کننده پیچیده شاید هم زمان بربود به تنهایی از عهده ان برنمی امدم

از طرفی مشغله های کاری تمرکز کافی را در اختیارم  قرار نمیداد تا با اطمینان پیش بروم

قبل از اینکه به طور مستقیم به “دارالترجمه” رجوع کنم تصمیم گرفتم ابتدا یک جستجوی سطحی به مراکزخدمات ترجمه که چندان اطمینانی به سپردن این کار به انها نداشتم داشته باشم.

بنابراین لغاتی کلیدی ازاین قبیل:

ترجمه تضمینی*

ترجمه ارزان       

ترجمه تخصصی*

ترجمه عربی

ترجمه مقالات

استفاده کردم و در سه مرورگر شرکتی به نام”پارس 68″ که ابتدای صفحات اول مرورگر بود دیده میشد

اما

به خاطر کافی نبودن بودجه هم مجبور بودم تا خود دست به کار شوم وازسپردن ان به این مرکز صرف نظر کنم….اما:

قبل از منصرف شدن از نگاه کردن به صفحات سایت این شرکت،باخود گفتم بد نیست تعرفه  وخدمات ان را چک کنم  شاید مقرون به صرفه هم باشد،که با کمال تعجب وخوشحالی هم تعرفه ها معقول و منصفانه تراز حد معمول به نظر می رسید وهم خدمات پشتیبانی وقبل حین وحتی بعد از ان

اما باز هم اطمینان لازم نبود که تمام مقاله خود را به این شرکت بسپارم

که” پارس 68″ باز برای اعتماد بیشتر برای مشتریان تازه ای مانند من، گزینه محدودتر وویژه ای از خدمات را نیزارائه میداد: “ترجمه محتوای کلی یا یک جمله به صورت رایگان

 

بعد از تماس با واحد پشتیبانی پس از زمانی کوتاه چکیده ای از مطلب را تحویل گرفته

بنابراین  با اطمینان بیشتری تمام متون را به این شرکت سپردم

پس از تحویل از ویژگی های خوب این ترجمه رضایت کافی را داشتم

وبه صداقتی که در تبلیغات ان نام برده شده یقین پیدا کردم که این جملات بود:

رفتار پسندیده وپاسخگویی وپیگیری به موقع

دریافت وتحویل به موقع

نرخ ترجمه بسیار معقول

ترجمه لغات با نزدیکترین معنی باتوجه به کل متن

ترجمه مفهومی به جای ترجمه خطی یا کلمه به کلمه

ویرایش های جزئی یا کلی پس از تحویل

ودراخر

واکنون یکی از مشتریان  دائمی این شرکت بوده

و خوشحالم که بهترین خصوصیات را یک جاباهم در یک مرکز میبینم.

منبع

 

 

 

 

 

 

 

 

 تبليغات در ياد بگير دات كام | سفارش تبليغ | آگهي ها

 

کلمات کلیدی این آگهی:

ترجمه، ترجمه روان و سلیس، ترجمه به فارسی، برگردان به زبان مادری، مترجمین فرهیخته با ترجمه ضمانتی، برگردان متن، کتاب، مقاله انجام پروژه های دانشگاهی و ترجمه تخصصی و ارزان قیمت بالاترین کیفیت به قیمت.