تور چین

برخی از مسافران هستند که همواره به دنبال لذت بردن و  کشف مکان ها و مقاصد مسافرتی جدید می‌گردند و به بیان دیگر، دبی و ترکیه دیگر برایشان تکراری شده است. برخی دیگر می باشند که نیازمند کشف جاهای تازه و هیجان انگیز می باشند و تکرار برایشان کشنده است. اگر جزو هریک از این گروه های ذکر شده می‌باشید، مقاله ما را دنبال کنید، چرا که کمک حال شما خواهد بود.

ما دراین مقاله با کمک از کارکنان آژانس کاروانیک برای شما قصد داریم به توضیح دو نمونه از بهترین و در عین حال هیجان انگیزترین و شلوغ ترین مقاصد گردشگری بپردازیم: هند و چین!

هند:

همانطور که می‌دانید، هند، کشوری در جنوب شرقی آسیا، جزو پرجمعیت ترین و در عین حال هیجان انگیزترین کشورها می باشد. فستیوال‌های مختلف، اماکن دیدنی و تفریحی، جاهای تاریخی، هند را تبدیل به یکی از بهترین مقاصد گردشگری برای گردشگران و حتی ماجراجویان می باشد. جشنواره‌ها و فستیوال های برگزار شده در هند، و همچنین مراسم تاریخی و مذهبی، تور هند را به یکی از پرطرفدارترین تورها برای مسافران خوش سلیقه بدل کرده است.

تاج محل هند

مراسم مذهبی و تاریخی هند نیز بسیار زبان زد می باشد و می‌گویند که فضای معنوی این کشور، هر انسانی را تحت تاثیر خود قرار می‌دهد و قلب افراد را به سمت معبود، می‌کشاند.

 

اماکن تاریخی هند نیز مانند تاج محل، برای گردشگران علاقه مند به معماری و تاریخ، مانند بهشتی پایان‌ناپذیر می‌ماند.

دهلی

چین:

پر جمعیت ترین و یکی از سخت کوش ترین کشور جهان، که به تازگی و در دهه‌های گذشته به یکی از قطب‌های اقتصادی جهان نیز مبدل گشته است، میتواند به عنوان یکی از بهترین مقاصد برای علاقه مندان به خرید و فروش باشد. شما می‌توانید به معنی واقعی هرچه که لازم دارید و اراده کنید را در تور چین به دست آورید و خریداری کنید.

دیوار چین

چین

جاهای دیدنی و طبیعن بکر چین نیز در این میان جزو بهترین جاذبه‌های گردشگری می‌باشد که همواره برای مسافران جالب توجه بوده، بطور مثال یکی از این جاذبه ها، دیوار چین می‌باشد که جزو عجایب هفت گانه ساخت دست بشر نیز می باشد، به طوری که شایعه شده بود، دیوار چین، تنها بنایی می‌باشد که از فضا بروی کره زمین قابل رویت است.

منبع: http://china-tour.blog.ir/

 

 

 

 

 

 

 تبليغات در ياد بگير دات كام | سفارش تبليغ | آگهي ها