تبليغات در ياد بگير دات كام

 بسته های تبلیغاتی ارزان قیمت 

 

3 راه موثر برای سرمایه گذاری مجدد در کسب و کار و برای بیشترین سود

 

اگر از سود کسب و کارتان روی خودش سرمایه گذاری نکنید آن را ضایع کرده اید. قسمتي از سود شما باید روی کسب و کارتان سرمایه گذاری شود تا رشد و توسعه یابد نه اینکه صرف ولخرجی شود.

البته شما هزینه هایی دارید که باید خرج کنید ولی اگر کاری نیمه وقت راه انداخته اید و در آمد اصلی شما از محل دیگری است بهترین راه این است که بیشتر سود خود را روی آن سرمایه گذاری کنید. و آنگاه که کسب و کار شما رونق گرفت می توانید از درآمد خود استفاده کنید.

متخصص بازاریابی جفری فاکس می گوید "استیک بخرید و هات داگ بخورید". مفهوم این حرف روشن است: یعنی هزینه ها را پایین نگه دارید ولی آنها را حذف نکنید. در اینجا سه راه که می توانید به کمک آن روی کسب و کار خود سرمایه گذاری کنید و آن را توسعه دهید معرفی شده اند.

 

1- نیمی از 50 درصد درآمد روزانه خود را روی تبلیغات هزینه کنید.

شاید فکر کنید که این حق شماست که سود حاصل از کسب و کار خود را خرج کنید و از آن لذت ببرید چون برای آن زحمت کشیده اید. شما حق دارید. اما اگر می خواهید کسب و کار خود را توسعه دهید باید روی آن سرمایه گذاری مجدد انجام دهيد. به عنوان مثال اگر در ماه 100 دلار برای دستیابی به فرصت های شغلی هزینه می کنید و این منجر به 200 دلار درآمد می شود که 100 دلار سود نصیب شما کرده است حال به جای اینکه تمام 100 دلار را خرج کنید چه می شود اگر 100 دلار ديگر هم روی کسب و کار خود سرمایه گذاری کنید و درآمد خود را به 400 دلار برسانید آنگاه 200 دلار سود نصیب شما خواهد شد. و اگر باز هم صبور باشید می توانید باز هم سود خود را افزایش نمایید.

 

2- به مجموعه زیر دست کمک کنید

هنگامی که کسب و کاری را اداره می کنید با افراد و مشاغل دیگر هم در ارتباط هستید که به شما خدماتی می دهند و با استفاده از این خدمات شما می توانید کالا یا خدمات مناسب در اختیار مشتریان قرار دهید و کیفیت کار آنها بر کالا و خدمات شما تاثیر مستقیم دارد. شما با سرمایه گذاری روی این کسب و کار ها و می توانید کیفیت کار خود را افزایش دهید و در نتیجه درآمد خود و قدرت رقابت خود را افزایش دهید. این کار بیشتر نیاز به زمان دارد تا پول و همچنان که آنها پیشرفت می کنند می توانید پیشرفت خود را ببینید. کمپانی بزرگ تویوتا از همین روش برای حمایت قطعه سازان خود استفاده می کنند و به آنها کمک فنی و مدیریتی می کند پرسنل آنها را آموزش می دهد کار به جایی رسیده که قطعه سازان برای کار با این ابرقدرت ژاپنی با یکدیگر به شدت رقابت می کنند. خوب برای شروع به چند تا از شرکت های پایین دست خود زنگ بزنید و از آنها بپرسید چگونه می توانند به آنها کمک کنید تا کسب و کار خود را توسعه دهند.

 

3- با تقویت ابزار های ارتباطی خود سرمایه گذاری دوباره انجام دهید.

بجای اینکه همه پول خود را صرف تبلیغات کنید با سرمایه گذاری بیشتر روی وب سایت خود، کارت ویزیت، فرم های ارتباطی، کاتالوگ ها و.. کسب و کار خود را توسعه دهید. آنها را بهینه سازی کنید و تاثیر گذاری این ابزار ها را افزایش دهید. شاید یک بهینه سازی ساده در وب سایت شرکت سبب افزایش فروش شما شود. از متخصصین کپی رایت کمک بگیرید و از افراد حرفه برای طراحی گرافیک و تبلیغات کسب و کار خود کمک بگیرید.

سرمایه گذاری مجدد به این سه روش می تواند سرعت رشد شرکت شما را بالا ببرد. و درنهایت سود چنين كسب و كاري حتي از آنچه انتظار داشتید بالاتر خواهد رفت.

ترجمه: علی یزدی مقدم

 اين مقاله اختصاصاً براي ياد بگير دات كام تهيه شده است و استفاده از آن فقط با ذكر نام نويسنده يا مترجم و نام ياد بگير دات كام همراه با لينك آن مجاز  است

مطالب مرتبط: