تبليغات در ياد بگير دات كام

 بسته های تبلیغاتی ارزان قیمت 

 

پرسش و پاسخ های متداول در زمینه تبلیغات متنی در یاد بگیر دات کام

تبلیغات در یاد بگیر دات کام

پرسش: چرا یاد بگیر دات کام را برای تبلیغات متنی انتخاب نمایم؟

پاسخ: برای تبلیغات در یاد بگیر دات کام چند دلیل وجود دارد:

  • ترافیک بالای ما بهترین محیط را برای تبلیغات اینترنتی فراهم می کند به صورت میانگین 1 میلیون بازدید ماهیانه در انتظار شماست.
  • هزینه ای که برای تبلیغات می پردازید صرف تهیه مقالات جدید و اورجینال می شود و این مطالب به هیچ وجه از وب سایت های دیگر کپی نشده اند. به همین دلیل یاد بگیر دات کام در میان بازدید کنندگان از محبوبیت بالایی برخوردار است. و گذشته از این سیاست ما همیشه بر این بوده تا ترافیک با ارزشی متناسب با نیاز ارائه دهندگان تبلیغات به وب سایت آنها هدایت کنیم.
  • در یاد بگیر دات کام بیش از شش هزار صفحه وجود دارد که تبلیغات متنی در تمام (به غیر از تبلیغات متنی هدفمند) آنها به نمایش در خواهد آمد.
  • برای حمایت از ارائه دهندگان تبلیغات اینترنتی در یاد بگیر دات کام همواره تلاش کرده ایم تا با ارائه محتوای مفید، متنوع و سرگرم کننده مخاطب بیشتری جذب کنیم و خوشبختانه در رسیدن به این مهم موفق هم بوده ایم و همیشه روندی رو به رشد را طی کرده ایم و خود را به ادامه این روند متعهد می دانیم.
  • تا حد امکان سعی کرده ایم تبلیغات را در محلی قرار دهیم که مخاطب هنگام مطالعه مطالب آنها را ببیند حتی برای نمایش از رنگی استفاده شده است که بیشترین کلیک را دارد.
  • همیشه به گونه ای عمل کرده ایم که اطمینان مخاطبان وب سایت ضایع نشود و ارائه دهندگان تبلیغات در یاد بگیر دات کام می توانند از این اعتبار بالای ما نزد مخاطبانمان حداکثر استفاده را ببرند.
  • بیش از 5 سال است که رانکینگ 4 نزد گوگل را کسب کرده ایم و به سمت کسب رانکینگ 5 تلاش کرده ایم و در مقایسه با بسیاری از ب سایت هایی که رانکینگ 4 را دارند نزد گوگل ارزش بالاتری داریم چون در طول این 4 سال همواره وب سایت را توسعه داده ایم و محتوای مفید به آن افزوده ایم.

تبلیغات در یاد بگیر دات کام

پرسش: هدف از تبلیغات متنی چیست؟

پاسخ: تبلیغات متنی دو جنبه دارد یکی برای افزایش رانکینگ شما نزد موتور جستجوی گوگل است که هدف اصلی تبلیغات متنی هم همین است و دیگری ارسال ترافیک به وب سایت مقصد است که البته تبلیغات متنی در این زمینه نسبت به بنر های تبلیغاتی ضعیف تر عمل می کند ولی با توجه به ترافیک بالای یاد بگیر دات کام می توانید از هر دو جنبه آن حداکثر استفاده را ببرید.

برای سفارش بنر تبلیغاتی اینجا کلیک کنید.

 

پرسش: چگونه می توانم برای تبلیغات متنی تخفیف مناسبی دریافت کنم؟

پاسخ: برای دریافت تخفیف می توانید به صورت بلند مدت تبلیغات خود را سفارش دهید و این کار دو جنبه مثبت دارد اولاً تبلیغات متنی موثر است که به صورت طولانی مدت و پایدار باشد ثانیاً از نظر قیمت تبلیغات هم به نفع شماست.

 

پرسش: مهمترین عوامل در موفقیت تبلیغات متنی چیست؟

پاسخ: مهمترین عوامل در موفقیت تبلیغات متنی عبارتند از:

  • ترافیک وب سایتی که در آن سفارش تبلیغات متنی می دهید.
  • رانکینگ آن وب سایت در نزد موتور های جستجو و به خصوص گوگل که این عامل مهمترین عامل موفقیت تبلیغات متنی است تا می توانید در وب سایت هایی که رانکینگ بالایی دارند تبلیغات متنی سفارش دهید چون تاثیر آن همانطور که گفته شد لوگاریتمی است و هر رتبه نسبت به رتبه قبل 10 برابر ارزشمند تر است.
  • دوره تبلیغات متنی  بسیار مهم است برای تاثیر گذاری تبلیغات متنی باید آنرا برای دوره های طولانی مدت انجام دهید.

 

پرسش: چه مدت لازم است تا تبلیغات متنی ترافیک وب سایت مرا افزایش دهد؟

پاسخ: بیشترین تاثیر تبلیغات متنی به صورت غیر مستقیم و از طریق موتور های جستجو است و به همین دلیل ممکن است تاثیر آنرا بعد از بیست روز یا بیشتر احساس کنید و پس از این مدت هم هر چه مدت طولانی تری تبلیغات کنید از دید موتور های جستجو بهتر است. پیشنهاد ما این است که اگر کمتر از یک ماه می خواهید تبلیغات کنید بهتر است این نوع تبلیغات را انتخاب نکنید چون تاثیر منفی آن بیشتر خواهد بود و حداقل دوره تبلیغات متنی پیشنهادی دوره های سه ماهه است.

پرسش: آیا لینک هایی که قرار می دهید فالو هستند؟

پاسخ: ما هیچ لینکی را نوفالو نمی کنیم و از این بابت نگران نباشید.

 

پرسش: غیر از رانکینگ چگونه می توانم به ترافیک بالای یک وب سایت پی ببرم؟

پاسخ: معیار های مختلفی برای سنجش ترافیک یک وب سایت وجود دارد که از آن جمله می توان به: تعداد کل صفحات وب سایت، به روزرسانی مرتب، تعداد صفحات جدیدی که در یک روز به آن اضافه می شوند، مفید و جدید بودن آخرین مطالب وب سایت، قدمت وب سایت، تعداد مقالات یا محتوایی که ارائه می شود و... اشاره کرد اما به کمک ابزار های سنجش میزان ترافیک  می توان این فاکتور را تخمین زد. یکی از این ابزار های آنلاین آلکسا است که به کمک این ابزار می توان میزان ترافیک یک وب سایت را تخمین زد البته این ابزار خیلی دقیق نیست اما در مجموع می تواند اطلاعات مناسبی در اختیار شما قرار دهد. می توان به صورت مصنوعی تا حدودی رتبه وب سایت را در آلکسا بالا برد و یاد بگیر دات کام با توجه به تعداد بالای مخاطبان هیچگاه از چنین روش هایی استفاده نکرده است و برای افزایش ترافیک وب سایت فقط سعی کرده است تعداد زیادی صفحه حاوی مطالب مفید و سرگرم کننده در اختیار مخاطبانش قرار دهید.

پرسش: چگونه می توانم تبلیغات متنی در یاد بگیر دات کام سفارش دهم؟

پاسخ: قبل از هر چیزی وب سایت شما نباید مخالف قوانین فیلترینگ باشد. پس از آن کافی است به این آدرس:

http://www.yadbegir.com/main/advert/advert.htm

 مراجعه نمایید همه اطلاعات مورد نیاز و روش های تمای در اختیار شما خواهد بود.

پرسش: رانکینگ گوگل صفحات مهم یاد بگیر دات کام چند است؟

پاسخ: بیشتر صفحات جدید یاد بگیر دات کام و صفحه اصلی رانکینگ 4 داشتند اما اکنون دیگر پیج رانک گوگل کار نمی کند و گوگل این سیستم ارزیابی برای صفحات را غیر فعال کرده است.

 برای سفارش تبلیغات متنی در یاد بگیر دات کام باید ابتدا باید در این صفحه کلاس تبلیغات مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

 و پس از مطالعه این صفحه و واریز وجه تبلیغات می توانید از طریق  ايميل     یا یا فرم سفارش تبلیغات اینترنتی لینک و متن آنرا برای ما ارسال نمایید تا جهت فعال سازی تبلیغات شما اقدام گردد.

در صورتیکه هر گونه پرسش یا مشکلی داشتید می توانید با شماره 09128880408 تماس بگیرید.

 

تبلیغات در یاد بگیر دات کام