ماشين پرنده

آنچه در اين متن مي خوانيد ترجمه اي از سايت تبليغاتي اين وسيله غير عادي است بنابراين در آن مبالغه هايي هم شده است و هدف از ترجمه اين متن فقط آشنايي با اين وسيله است و نه تبليغ يا چيز ديگري. به اميد آنكه از محتواي اين صفحه لذت ببريد.

مولر اينتر نشنال با هدف ساخت يك وسيله  پرواز ( VTOL ) كه قابل استفاده بوده و قيمت آن در حد استطاعت اشخاص براي خريد آن باشد تأ سيس شد

بگذاريدماشين پرنده m400را با وسايل نقليه در دسترس  مقايسه كنيم. ماشيني با بالاترين تكنولوژي روز را انتخاب كنيد. فراري، پورشه، مازراتي، لامبورگيني يا ماشينهاي عمومي تر مانند آكورا، هوندا آكورد و مانند آن به نظر مي رسد كارخانه هاي اين ماشينها درباره  آيروديناميك كاملآپيشرفته  و بهبود يافته اتومبيل هايشان جار مي زنند. صنايع هوا و فضا از آغاز با آيروديناميك سروكار داشته اند در صنعت اتوماتيك قابليتهاي زيادي براي آيروديناميك، سيستم تعليق پيشرفته كنترلرهاي كامپيوتري وجود دارند و سيستمهاي بلند بالا ادامه دارند اين مهندسي پيشرفته چه كاري براي شما مي تواند انجام دهد زمانيكه وقتي محدوديت سرعتي در حدود 60 مايل بر ساعت در اتوبانها وجود دارد كدام اتومبيل مي تواند اين كار را براي شما انجام دهد؟ از گاراژ شما تا مقصد ماشين پرنده m400 مي تواند  به راحتي با سرعتي بيش از 350 مايل بر ساعت حركت كند و به ازاي هر گالن بيش از 28 مايل مسافت مي پيمايد نه ترافيكي و نه چراغ قرمزي و نه جريمه اي براي سرعت زياد و يك حركت كاملآ مستقيم از نقطه ي A به نقطه ي B فقط در كسري از زمان مورد نياز. يك حركت سه بعدي به جاي يك حركت دو بعدي.

تكنولوژي:

اين وسيله قادر است مانند يك هلي كوپتر به صورت عمودي پرواز كرده و فرود بيايد و مانند يك هواپبما يك حركت خطي داشته باشد.

هر چند اين وسيله اختصاصآ براي مسافتهاي كوتاه طراحي شده است كه بتوان از آن به جاي يك اتومبيل استفاده كرد و پرواز با آن بسيار ساده است و در حقيقت پرواز بوسيله يك كامپيوتر انجام مي شود خلبان فقط نياز دارد كه كنترلها را در جهت مورد نظر حركت دهد بنابراين مهارت كمي لازم دارد ( امّا براي شروع اپراتور نياز دارد كه يك جواز اختصاصي خلباني براي تسلط در پرواز و ايمني كه در آن پيش بيني شده است را بگيريد )

تناسب نسبت قدرت به وزن توصيف اساسي براي ماشين پرنده است اگر چه به منظور خلق كردن ايمني و جوابگو بودن از نظر محيطي و قابل قبول بودن از نظر اقتصادي كارهايي بايد از طرف كمپاني انجام مي شد كه شامل موتور و بدنه وسيله مي باشد:

بدنه:

يك ايركرافت VOLTبا قدرت زيادش بايد آيروديناميك باشد و در سرعت بالا كار آمد باشد تا به طور موثر از قدرت نهاده شده در آن استفاده كند بنابراين اين ماشين پرنده آيروديناميك متناسب را نداشته باشد مصرف سوخت افزايش مي يابد و ماكزيمم فاصله ي قابل پيمودن بوسيله ي آن نا معقول خواهد شد همينطور بدنه ي ايده آل بايد سبك وزن باشد تا وسيله ي ما بتواند نسبت قدرت به وزن مناسبي را كسب كند آخر اينكه محكم باشد براي ثبات و ايمني سرنشين.