تبليغات در ياد بگير دات كام

بسته های تبلیغاتی ارزان قیمت

 

موتور سیکلت تورن به بازار آمد

 

موتور سیکلت زیبای فیلم میراث تورن ساته شد و در دنیای واقعی قابل خریداری است

اگر فیلم میراث تورن را دیده باشید احتمالا با خود می گویید: " هی پسر چی می شد اگه یکی از این موتور سیکلت ها را می داشتید یا سوار آنها می شدید. " خوب اگه  55000 تا بله پنجاه و پنج هزار دلار داشته باشید و بخواهید این پول را برای خرید یک موتور سیکلت عجیب و غریب خرج کنید باید بگم یه خبر خوب برای شما دارم، می توانید آن را بخرید!  هنگام تماشای فیلم به نظر می رسید این موتور سیکلت با جلوه های رایانه ای ساخته شده است اما حقیقت این است که کپی آن توسط کمپانی سوزوکی برای موتور سواری در خیابان ها ساخته شده است.

 

موتور سیکلت زیبای فیلم میراث تورن ساته شد و در دنیای واقعی قابل خریداری است

 قلب تپنده این غول درخشنده یک موتور چهارزمانه 996 سی سی است. و نوار های درخشنده ای که به صورت الکتریکی تحریک می شوند روی بدنه، تایر ها و گل گیر های آن کار شده است تا آن درخشش موتور سیکلت تورن را داشته باشد.

 

جعبه دنده آن غیر اتوماتیک و 6 سرعته است. شاسی این موتور سیکلت فولادی است و بدنه ای از جنس فایبر گلاس آنرا پوشانده است. سیستم تزریق سوخت این سوزوکی انژکتوری است. موتور سوار تقریبا به طور افقی روی این موتور سیکلت قرار می گیرد و با پا دنده عوض می کند و گاز دادن و ترمز گرفتن به کمک دست ها انجام می شود. چرخ های بدون توپی آن بیش از هر چیزی خود نمایی می کند. این موتور سیکلت یک مخزن اصلی سوخت 13.3 لیتری و یک مخزن اضطراری 4.7 لیتری دارد که برای موتور سیکلتی با این حجم خیلی زیاد هم نیست.

 

 شکل قرار گیری موتور سوار به گونه ای نیست که بتوان با آن در مسافت های طولانی به راحتی سواری کرد به عبارت دیگر اگر یک موتور سیکلت کرویزر داشته باشید و به موتور سواری در جاده ها علاقه مند باشید احتمالا با این موتور نمی توانید خیلی خوش بگذرانید. اما اگر می خواهید موتور سیکلتی داشته باشید که شب ها با آن در شهر ها خود نمایی کنید و همه توجه ها به شما باشد این موتور سیکلت درخشان انتخاب خوبی است!

جمع آوری و ترجمه: علی یزدی مقدم

 اين مقاله اختصاصاً براي ياد بگير دات كام تهيه شده است و استفاده از آن فقط با ذكر نام نويسنده يا مترجم و نام ياد بگير دات كام همراه با لينك آن مجاز  است

مطالب مرتبط: