بسته های تبلیغاتی ارزان قیمت

 

زیبایی و تندرستی طبیعی

 

مراقبت طبیعی از پوست، نگرشی بنیادین را مجسم می سازد. بیشتر خانم ها از عوارض مضر محصولات شیمیایی بر پوست خود آگاه هستند. آنها می خواهند به نتیجه مطلوب دست يابند اما عوارض جانبی مواد شیمیایی مشکلات بیشتری برايشان ايجاد كرده است تا اينكه به زيبايي آنها كمك كند. بنابراین چرا باید از محصولاتی استفاده کنید که نه تنها به پوست شما بلكه به محیط زيست هم آسیب می رسانند. حال ببینیم چه مواد طبیعی برای شما مناسب بوده و برای مراقبت از پوستتان مفید هستند.

با اینکه محصولات طبیعی قطعا برای پوست مفید هستند اما نباید مو را فراموش کرد. شامپوها هزینه ی زیادی دارند و ما همواره به دنبال برندهای جدید و تست شده در بطری های جدید هستیم. بسیاری از آنها خوب هستند اما گران و با عطرهای شیمیایی. بعضی از شامپوهای طبیعی را امتحان کنید و از بوی میوه هاو دیگر مواد طبیعی لذت ببرید.

اینکه بر پوستتان چه می مالید به اندازه ی اینکه چه می خورید مهم است و خوشبختانه طبیعت قرن هاست تعداد نامحدودی از گیاهان دارویی، ریشه ها و گل های سرشار از ویتامین، آنزیم، پروتئین، مواد معدنی و دیگر ترکیبات فعال بیولوژیکی را که در مراقبت از بدن، پوست و مو مفید هستند را در اختيار ما قرار داده است. دانش قدرت درمانی گیاهان دارویی و اثرات خاص آنها بر پوست در فرمولاسیون مواد آرایشی طبیعی به کار می رود.

همه چهره ای نرم، شفاف و جوان می خواهند. زیبایی طبیعی، هدف ایده آل تلاش خیلی هاست زمانیکه لوازم آرایشی، کرم، شامپو و دیگر لوازم آرایشی بهداشتی را خريداري ميكنند. اما زیبایی واقعی در چیست و چگونه می توان به آن رسید؟

 

مفهوم زیبایی و تندرستی طبیعی

مهم ترین نکته در مفهوم امروزی زیبایی و تندرستی، مشکل نگه داری درازمدت و نه حتی همیشگی زيبايي و سلامتي است به همين دليل است كه امروزه مردم  به كالا هاي مربوط به زيبايي و تندرستي گرايش بيشتري پيدا كرده اند . رویکردهای بهداشتی و زیبایی مدرن قابل اعتمادتر هستند اگر، از مواد مغذی طبیعی و ارگانیک ساخته شده باشند.

شما از خانم هايي كه از پوست خود مراقبت مي كنند و مواد آرايشي شيميايي استفاده نمي كنند و به تغذيه خود مستثنا نيستيد. پوست یکی از بزرگترین ارگان های بدن است و همواره زیر مواد مختلف آرايشي كه با بي تفاوتي به آن مي ماليم قرار مي گيرد و این مساله برای جاي زخم های خود ترميم مهم است چرا که اين مواد سبب حساس تر و شکننده تر شدن پوست می شوند.

 روغن های گیاهی، کیت زیبایی و تندرستی جدیدی هستند که سال هاست برای درمان های پوست، افزایش شادابی و زیبایی و حفظ زیبایی و سلامت پوست به کار  رفته اند و اهمیت ویژه ای در سلامت و زیبایی مردم دارند.

تعداد کمی از این روغن ها خواص احیاکننده دارند؛ چنین روغن هایی باید در غلظت های کم مورد استفاده قرار گیرند. این روغن ها بیش از دیگر مواد مغذی که سینتتیک هستند اشباع شده هستند.

اسطو خودوس یکی از آن محصولاتي است که اغلب برای پوست مورد استفاده قرار می گیرد و خواص ترمیمی و ضد اضطراب دارد و به عنوان یک داروی گیاهی آغازکننده ی انقلاب امروزی جهان آروماتراپی می باشد.

داروهای گیاهی بخش اصلی زیبایی و تندرستی برای تمام مردم در تمام سنین می باشند.

ادامه مطلب

امترجم: ميلاد خراسانيان

 اين مقاله اختصاصاً براي ياد بگير دات كام تهيه شده است و استفاده از آن فقط با ذكر نام نويسنده يا مترجم و نام ياد بگير دات كام همراه با لينك آن مجاز  است

مطالب مرتبط: