بسته های تبلیغاتی ارزان قیمت

 

چگونه هوش فرزندان خود را تقویت کنیم

قسمت دوم

شیر مادر

شیر مادر بهترین غذا برای مغز است. تحقیقات مختلف به اتفاق نشان داده اند که شیر مادر بهترین خوراک رشد کودک است. شیر مادر از امراض خطرناک جلوگیری می کند و مواد ضروری مورد نیاز بدن را فراهم می کند. محققان دانمارکی کشف کردند که کودکانی که از شیر مادر تغذیه کرده اند سالم تر و باهوش تر هستند. در این تحقیقات مشخص شد که کودکانی که 9 ماه از شیر مادر تغذیه کرده اند به مراتب از کودکانی که یک ماه از شیر مادر تغذیه کرده اند با هوش تر هستند. نتیجه نهایی: اگر تغذیه از شیر مادر برای شما مفید بوده است پس برای کودک شما هم می تواند مفید باشد تا کودکی سالم و باهوش پرورش دهید. اگر به کودک خود شیر مادرش را هدیه کنید یک سرمایه گذاری بلند مدت انجام داده اید.

تناسب اندام

مطالعاتی که توسط دانشگاه ایلینوی انجام شده است نشان داده است که بین نتایج تست های آمادگی جسمانی در دوران ابتدایی و موفقیت های دانشگاهی رابطه ای قوی وجود دارد. شرکت در ورزش های گروهی و تیمی اعتماد به نفس، مهارت های اجتماعی و قدرت رهبری را تقویت می کند. همچنین در این تحقیق مشخص شده بود که 81 درصد از زنانی که دارای سمت های بالای حرفه ای و مدیریتی هستند در دوران دختر بچگی در فعالیت های ورزشی تیمی شرکت داشته اند. بنابراین به جای اینکه بعد از ناهار جلوی تلوزیون لم بدهید دست فرزند خود را بگیرید و با هم به پیاده روی بروید با او بازی کنید و سعی کنید او را تشویق کنید در فعالیت های ورزشی تیمی شرکت کند. او را در باشگاه هایی که ورزش های گروهی آموزش می دهند نام نویسی کنید.

 

قسمت اول   قسمت سوم    قسمت چهارم    قسمت پنجم

ترجمه: علی یزدی مقدم

 

اين مقاله اختصاصاً براي ياد بگير دات كام تهيه شده است و استفاده از آن فقط با ذكر نام نويسنده يا مترجم و نام ياد بگير دات كام همراه با لينك آن مجاز  است

مطالب مرتبط: