تبليغات

       

  

 هفت مرحله براي هميشه متوسط بودن

 

چه كسي مي خواهد فردي موفق، معتبر، برجسته يا مترقي باشد در حاليكه فردي متوسط بودن به مراتب ساده تر و راحت تر است!

خوب اگر شما هم ترجيح مي دهيد انسان متوسطي باشيد و با كمترين ها بسازيد مي توانيد اين هفت روش را بخوانيد و از آن پيروي كنيد!

 

1-نگران حرف مردم باشيد.

براي تاييد و تصديق ديگران زندگي كنيد. آنچه را كه فكر مي كنيد ديگران مي خواهند انجام دهيد يا آنچه را كه نمي خواهند انجام ندهيد. معيار ارزيابي شما براي تصميم گيري تاييد عمومي باشد.

 

2- به محصول نهايي بنگريد.

فكر خود را فقط با موفقيت مشغول كنيد. فقط در رويا ها و ايده آل ها زندگي كنيد به جاي آنكه هدف بزرگ خود را به اهداف كوچكتر قابل انجام تقسيم كنيد و مرحله به مرحله پيش برويد.

 

3- با امنيت بالا عمل كنيد.

هيچگاه به خطر فكر نكنيد. ريسك كوچك، بزرگ يا متوسط نه به هيچ وجه. در عوض خود را در پيله اي امن محبوس كنيد. اگر قبلاً هم به اين روش عمل مي كرديد اكنون هم ادامه دهيد و روي خط امن حركت كنيد.

 

4- براي هميشه فكر كنيد.

به هر فرصت زندگي به چشم مادام العمر و ماندگار نگاه كنيد. امروز لازم نيست كاري بكنيد چون هميشه فردايي براي انجام كار وجود دارد سعي نكنيد خيلي كار كنيد. هيچ عجله اي نيست. منتظر باشيد چون تنبلي احساس خوبي دارد. و همينطور منتظر فرصت هاي بعدي باشيد.

 

5- خود را با افراد پايين تر مقايسه كنيد.

خود را با مردمي كه از شما ضعيف تر، فقير تر و تنبل تر هستند مقايسه كنيد. اين كار بلافاصله به شما احساس خوبي مي دهد و همه مشكلات فكري شما بلافاصله محو مي شود. تا وقتي كه غرق نشده ايد نيازي نيست دست و پا بزنيد و تلاش كنيد.

 

6- بگذاريد در ابهام بماند.

با ترس خود روبرو نشويد. آنها را همانگونه كه هستند يعني مبهم و سخت به حال خود رها كنيد. بگذاريد اين ابهام شما را عقب نگه دارد و هميشه از آن بترسيد. بگذاريد اين شك و ترديد ها باعث لرزيدن و دلشوره شود. ترس خود را با كشف حقيقت و رفع ابهام كم نكنيد.

 

7- شكست را سرنوشت خود بدانيد.

هميشه و هميشه آخر كار را شكست و ناكامي ببينيد. باور داشته باشيد كه با هر ضربه اي بازي را باخته ايد. شما نمي توانيد بعد از شكست بلند شويد و كمر راست كنيد. كار شما ساخته است و لازم نيست مانند احمق ها بيهوده تلاش كنيد.

 

اين مراحل ساده را بكار ببنديد تا در بهترين حالت فرد متوسطي باشيد!

يا بر خلاف آنها عمل كنيد و زندگي بهتري را شروع كنيد يك زندگي هيجان انگيز!

 

وقت برگشتن است

اگر اكنون آماده دگرگون ساختن زندگي خود هستيد. من خبري شگفت انگيز براي شما دارم. رازي وجود دارد كه به كمك آن مي توانيد قدرت و موفقيت را لمس كنيد:

« تعادل را به هم بزنيد »

اين همان كاري است كه شما را به سمت موفقيت مي كشاند اين موفق ترين برنامه اي است كه كه تا كنون ساخته ام و به اين ترتيب مي آموزيد چگونه آنچه را مي خواهيد بدست آوريد. هر چيزي.

هدف اين كار ايجاد يك اراده فولادين نيست بلكه هدف آن بدست آوردن يك مهارت است مهارتي كه به شما دگرگوني و متفاوت بودن را مي آموزد.

نوشته: جيسون گارسيا

ترجمه: علي يزدي مقدم

 

  اين مقاله اختصاصاً براي ياد بگير دات كام تهيه شده است و استفاده از آن فقط با ذكر نام نويسنده يا مترجم و نام ياد بگير دات كام همراه با لينك آن مجاز  است.

مطالب مرتبط: