• ارسال کننده: میترا نامجو
  • تاریخ انتشار: 2017 / 02 / 20

خبرهای تازه از ساخت شارژر بی سیم برای آیفون 8

شایعات در مورد ساخت شارژر بی سیم برای گوشی آیفون 8 روز به روز در حال تشدید است و اخبار تازه حاکی است این شرکت با برودکام در همین زمینه وارد مذاکره شده است.

 آیفون8 که امسال یا در سال 2018 روانه بازار می‌شود برای شارژ نیازی به شارژرهای سیمی متداول ندارد و همکاری اپل با شرکت تراشه سازی Broadcom در دو سال گذشته منجر به ابداع سیستم شارژ بی سیمی شده که هم سریع و هم مدرن است.

ساخت شارژر بی سیم برای آیفون 8

با این حال مشخص نیست این فناوری در سال 2017 در دسترس قرار می گیرد یا عموم مردم برای استفاده از آن باید تا سال 2018 صبر کنند. برخی اخبار از طراحی تمام شیشه‌ای آیفون 8 هم حکایت دارد، ولی اخبار موجود در این زمینه رد یا تایید نشده‌اند.

برخی منابع می گویند شارژر بی‌سیم آیفون 8 به علت برخی نگرانی‌های امنیتی تا قبل از سال 2018 عرضه نخواهد شد و باید برخی گواهی های امنیتی نیز در این زمینه توسط اپل اخذ شوند.

منبع: خبرگزاری فارس

 

این محتوا اختصاصاً برای یاد بگیر دات کام تهیه شده است استفاده از آن با ذکر منبع همراه با لینک آن و نام نویسنده یا مترجم مجاز است
برچسب ها: 

در یاد بگیر دات کام مشترک شوید و آخرین مطالب را در ایمیل خود دریافت نمایید

نظر شما چیست؟

پرسش های خود را در بخش پرسش و پاسخ مطرح کنید
بستن تبلیغات

تبلیغات اینترنتی در یاد بگیر دات کامصفحه ما را در فیس بوک دنبال کنید صفحه ما را در توییتر دنبال کنید صفحه ما را در  اینستاگرام دنبال کنید صفحه ما را در لینکداین دنبال کنید