• ارسال کننده: زهرا صانعی
  • تاریخ انتشار: ۱۳۹۶ / ۰۲ / ۱۲

بازی فیزیک نجومی astrophysics

دستورالعمل بازی

بعد از لود شدن بازی روی دکمه PLAY کلیک کنید وارد صفحه دیگری می شوید که شامل 4 گزینه است روی گزینه اول یعنی PLAY کلیک کنید. در این صفحه تعداد مراحل بازی مشخص شده است. این بازی 21 مرحله دارد که هر مرحله با یک دایره و عدد نوشته شده روی آن مشخص شده است. با انتخاب مرحله یک وارد بازی می شوید.

هدف این بازی نابود کردن اجسام فضایی قرمز رنگ به وسیله موجود فضایی سبز رنگ است و ساختن مسیر حرکت این موجود فضایی برای ادامه بازی، مهم است.

به این ترتیب که مسیر حرکت موجود فضایی سبز رنگ را طوری بسازید که جسم فضایی در مسیر حرکتش قرار گیرد و نابود شود. مسیر حرکت خط رنگی است که در هر مرحله با یک رنگ مشاهده می کنید و روی آن دایره های رنگی قرار دارد. برای حرکت این خطوط فقط باید روی دایره ها کلیک کنید.

برای ساختن مسیر حرکت باید با موس روی دایره ها کلیک و به اطراف درگ کنید، پس از ساختن مسیر مناسب با کلیک روی دکمه استارت موجود فضایی حرکت می کند و موجوداتی که در مسیرش باشد را از بین می برد.

اگر مسیر را اشتباه ساختید یا خواستید بازی از ابتدا شروع شود روی دکمه RESTART کلیک کنید.

در صورتی که هر مرحله را با موفقیت به پایان رساندید صفحه ای ظاهر می شود که پیغام LEVEL COMPLETED می دهد و سه گزینه دارد که گزینه سوم آن NEXT LEVEL است که با کلیک روی این دکمه، وارد مرحله بعدی می شوید.

زهرا صانعی 

به اشتراک بگذارید :       فیس بوک کلوب

 

برچسب ها:
این مقاله اختصاصاً برای یاد بگیر دات کام تهیه شده است استفاده از آن با ذکر منبع همراه با لینک آن و نام نویسنده یا مترجم مجاز است

 

در یاد بگیر دات کام مشترک شوید و آخرین مطالب و مقالات را در ایمیل خود دریافت نمایید
برای عضویت، ایمیل خود را وارد کرده و بروی اشتراک کلیک کنید

نظر شما چیست؟

پرسش های خود را در بخش پرسش و پاسخ مطرح کنید

کد امنیتی * محدودیت زمانی مجاز به پایان رسید. لطفا کد امنیتی را دوباره تکمیل کنید.تبلیغات اینترنتی در یاد بگیر دات کام

بسته های تبلیغاتی ارزان قیمت

 
بستن تبلیغات

Useful Websites Directory

طراحی سایت
تور کیش
تور سنگاپورصفحه ما را در فیس بوک دنبال کنید صفحه ما را در توییتر دنبال کنید صفحه ما را در گوگل پلاس دنبال کنید صفحه ما را در  تلگرام دنبال کنید صفحه ما را در  اینستاگرام دنبال کنید صفحه ما را در لینکداین دنبال کنید