• ارسال کننده: میترا نامجو
  • تاریخ انتشار: 2017 / 07 / 30

این لباس مردانه لک نمی شود!

 به تازگی لباس مردانه ای ساخته شده که مایعات روی سطح آن می لغزند و به عبارت دیگر لباس لک نمی شود علاوه بر آن این لباس گرد و غبار را از روی خود پاک می کند!

 به تازگی لباس مردانه ای تولید شده که می تواند گرد و غبار و لک نوشیدنی روی خود را پاک کند!

این لباس مردانه لک نمی شود!

این پیراهن از نوعی پارچه تهیه می شود که با فناوری هیدروفوبیک ساخته شده است. با کمک این فناوری مایعات از روی سطح پارچه می لغزند.

  افراد می توانند این لباس  ۱۰۰ درصد کتان را به قیمت ۸۷ دلار تهیه کنند.

پیراهن ضد آب

به گفته محققان فناوری هیدروفوبیک سبب می شود پارچه در برابر لکه مواد مختلف، مقاوم شود. همچنین این پیراهن قابلیت پاکسازی خود را دارد و فرد می تواند با یک تکه پارچه هرگونه لک یا باقیمانده غذا روی لباس را پاک کند. در نتیجه کاربر می تواند مدت طولانی تری آن را بدون شستشو استفاده کند.

پارچه هیدروفوبیک

محققان برای تولید پارچه هیدروفوبیک، نوعی نخ کتان با ساختارهای ریز نانو ساختند. ایجاد طرح های پیچیده روی پیراهن سبب می شود قابلیت مقاومت پارچه در برابر مایعات بیشتر شود.

به گفته تولید کننده قابلیت ضد لک و ضد آب بودن این پیراهن تا۸۰ بار شستشو ماندگار است.

منبع: خبرگزاری مهر

این محتوا اختصاصاً برای یاد بگیر دات کام تهیه شده است استفاده از آن با ذکر منبع همراه با لینک آن و نام نویسنده یا مترجم مجاز است
برچسب ها: 

در یاد بگیر دات کام مشترک شوید و آخرین مطالب را در ایمیل خود دریافت نمایید

نظر شما چیست؟

پرسش های خود را در بخش پرسش و پاسخ مطرح کنید
بستن تبلیغات

تبلیغات اینترنتی در یاد بگیر دات کامصفحه ما را در فیس بوک دنبال کنید صفحه ما را در توییتر دنبال کنید صفحه ما را در  اینستاگرام دنبال کنید صفحه ما را در لینکداین دنبال کنید