میلیونرهای زیر 35 سال چه شهرهایی را برمی گزینند!

لندن نزدیک به ۲۰ هزار میلیونر زیر ۳۵ سال دارد که بجز ایالات متحده، سه برابر رقم میلیونرهای جوان در دیگر کشورهای جهان است. تعداد میلیونرهای این شهر از سال ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۵ هشت درصد افزایش یافته است.

شهرهای مورد علاقه میلیونرهای جوان

این شهر رشد قابل توجهی در جذب کارآفرینان و جوانان ثروتمندی داشته است. افرادی که به آنها « جذب کارآفرینان و جوانان ثروتمند» نیز می گویند. این قشر ثروتمندان از وارثین ثروت‌های بزرگ و کارشناسان تکنولوژی تا فوتبالیستها، خوانندگان پاپ و چهره های مشهور را شامل می شود.

نسل هزاره یا Millennials، به افرادی گفته می شود که در سالهای بین ۱۹۷۰ تا اوایل دهه ۱۹۸۰ و ۲۰۰۰ متولد شده اند. این نسل پس از نسل ایکس و نسل زد زاده شده اند.

بر اساس آمار منتشر شده در میان شهرهای بزرگ جهان تنها لس آنجلس با ۲۵۲۴۹ جوان ثروتمند، رکوردی بالاتر از لندن دارد و پس از آن نیویورک با ۱۹۹۶۶ می تواند با لندن رقابت کند. رتبه بعدی از آن شانگهای است که با ۶۱۱۱ جوان پردرآمد، فاصله زیادی با سه شهر دیگر دارد.

میلیونرهای نسل هزاره

این ارقام نشان دهنده روند تغییرات در پراکندگی جمعیت ثروتمند جهان است. توکیو همچنان بیشترین مولتی میلیونرهای جهان را دارد اما در میان کشورهای جذب کننده «میلیونرهای نسل هزاره» حتی در بین ۲۰ کشور اول جهان نیز قرار ندارد زیرا به گفته کارشناسان، توکیو کارآفرینان جوان را بخود جذب نمی کند. همین وضعیت در مورد شهرهایی چون سنگاپور و سئول نیز صدق می کند و در این شهرها نیز میانگین سنی میلیونرها بالاست.

سن خوزه در ایالات متحده یکی از هفت شهرآمریکاست که در لیست ۲۰ شهر دارای بیشترین جوان ثروتمند قرار دارد. سن خوزه در مرکز دره سیلیکون (محل شرکتهای بزرگ فناوری) قرار دارد و جوانان بسیاری را در صنعت فناوری و کامپیوتر به خود جذب می کند.

اولیور ویلیامز، رئیس بخش تحقیقاتی مرکز داده WealthInsight، درباره اهمیت شهر لندن می گوید: «این شهر نسبت به رقبای اروپایی خود مانند پاریس و رم، جوانان میلیونر بیشتری را به خود جذب می کند.» وی می افزاید: «این اقتصاد کارآفرین است که یک شهر را به قدرت اقتصادی تبدیل می کند. رقیب اصلی این شهر، شانگهای است که در دارا بودن میلیونرهای عصر هزاره سه برابر عقب تر از لندن است.»

میلیونرهای زیر 35 سال چه شهرهایی را برمی گزینند!
به این مطلب رای دهید 

به اشتراک بگذارید :       فیس بوک کلوب

 

برچسب ها:
این مقاله اختصاصاً برای یاد بگیر دات کام تهیه شده است استفاده از آن با ذکر منبع همراه با لینک آن و نام نویسنده یا مترجم مجاز است

 

در یاد بگیر دات کام مشترک شوید و آخرین مطالب و مقالات را در ایمیل خود دریافت نمایید
برای عضویت، ایمیل خود را وارد کرده و بروی اشتراک کلیک کنید

نظر شما چیست؟

پرسش های خود را در بخش پرسش و پاسخ مطرح کنید

*

codeتبلیغات اینترنتی در یاد بگیر دات کام

بسته های تبلیغاتی ارزان قیمت

 
بستن تبلیغات

Useful Websites Directory

اجاره کلاس
گردنبند اسم
طراحی سایت
طراحی سایت شرکتی
دستگاه جوجه کشی ارزان
المنت صنعتی
شیشه سکوریت
ردیاب خودروصفحه ما را در فیس بوک دنبال کنید صفحه ما را در توییتر دنبال کنید صفحه ما را در گوگل پلاس دنبال کنید صفحه ما را در  تلگرام دنبال کنید صفحه ما را در  اینستاگرام دنبال کنید صفحه ما را در لینکداین دنبال کنید