• ارسال کننده: سمیه مظفری
  • تاریخ انتشار: 2014 / 12 / 04

دروازه بان تیم زیر 20 ساله های آلمان: نویر جدید؟

مانوئل نویر در چند فصل اخیر دروازه بان ثابت بایرن مونیخ بوده و جایگاه خودش را در تیم ملی آلمان نیز محکم کرده است و حتی جز نامزد های بهترین بازیکن سال فیفا نیز قرار گرفته است.

دروازه بان

البته آنچه بیشتر از همه درباره ی او تحسین بر انگیز بوده، خروج های خیره کننده و تماشایی حتی خارج از منطقه ی جریمه بوده که باعث شده برخی او را یک سوئیپر دروازه بان در پشت مدافعان بنامند. حتی دیده شده برخی از کارشناسان او را یک شماره 1 کاذب می نامند (مانند 9 کاذب هافبک هایی که نقش مهاجم ایفا می کنند) و این مکتب دروازه بانی نویر است.

حال، ماروین شواب ( سال 2008 و پیش از آنکه به فوتبال روی بیاورد قهرمان کشتی نیز بوده) دروازه بان تیم زیر 20 ساله های آلمان و هوفن هایم هم چندی پیش در بازی با لهستان خروجی داشته که همگان را یاد حرکات نویر انداخته است.

ترجمه: میلاد خراسانیان

این محتوا اختصاصاً برای یاد بگیر دات کام تهیه شده است استفاده از آن با ذکر منبع همراه با لینک آن و نام نویسنده یا مترجم مجاز است
برچسب ها: 

در یاد بگیر دات کام مشترک شوید و آخرین مطالب را در ایمیل خود دریافت نمایید

نظر شما چیست؟

پرسش های خود را در بخش پرسش و پاسخ مطرح کنید
بستن تبلیغات

تبلیغات اینترنتی در یاد بگیر دات کامصفحه ما را در فیس بوک دنبال کنید صفحه ما را در توییتر دنبال کنید صفحه ما را در  اینستاگرام دنبال کنید صفحه ما را در لینکداین دنبال کنید