• ارسال کننده: زهرا صانعی
  • تاریخ انتشار: 2018 / 03 / 05

آموزش گره زدن پاپیون یقه آقایان

پاپیون نیز مانند کراوات برای زیبایی لباس مردانه مورد استفاده قرار می‌گیرد. در بازار، اکثر پاپیون ها به صورت آماده وجود دارد ولی برخی افراد ترجیح می دهند از پاپیون های باز استفاده کنند و خودشان آن را گره بزنند.

پاپیون یقه

احتمالا تا حالا برایتان پیش آماده که قصد رفتن به مهمانی یا حضور در یک جلسه رسمی را داشته اید و تصمیم گرفته اید از پاپیون استفاده کنید ولی نمی توانید به تنهایی آن را گره بزنید. بستن پاپیون نیاز به مهارت خاصی ندارد فقط با کمی تمرین قادر خواهید بود برای خود و دوستانتان اینکار را انجام دهید. این فیلم آموزشی به شما در بستن یا گره زدن پاپیون کمک خواهد کرد.

در ابتدا فیلم گره زدن پاپیون یقه آقایان را مشاهده می کنید و در انتها به کمک تصویر ارائه شده به صورت گام به گام می توانید پاپیون باز را گره بزنید.

مراحل بستن پاپیون به صورت گام به گام در تصویر زیر آموزش داده شده است.

بستن پاپیون به صورت گام به گام

زهرا صـانعی

این محتوا اختصاصاً برای یاد بگیر دات کام تهیه شده است استفاده از آن با ذکر منبع همراه با لینک آن و نام نویسنده یا مترجم مجاز است
برچسب ها: - 

در یاد بگیر دات کام مشترک شوید و آخرین مطالب را در ایمیل خود دریافت نمایید

نظر شما چیست؟

پرسش های خود را در بخش پرسش و پاسخ مطرح کنیدتبلیغات اینترنتی

رپورتاژ آگهیبستن تبلیغات

تبلیغات اینترنتی در یاد بگیر دات کامصفحه ما را در فیس بوک دنبال کنید صفحه ما را در توییتر دنبال کنید صفحه ما را در  اینستاگرام دنبال کنید صفحه ما را در لینکداین دنبال کنید