• ارسال کننده: سمیه مظفری
  • تاریخ انتشار: ۱۳۹۷ / ۰۲ / ۰۱

دومین برد تیم ملی والیبال نشسته ایران مقابل بوسنی هرزگوین

دومین برد تیم ملی والیبال نشسته ایران در اولین دوره رقابت های لیگ جهانی مقابل تیم بوسنی هرزگوین به دست آمد.

شروع مسابقه والیبال نشسته ایران و بوسنی

نخستین دوره مسابقات والیبال نشسته لیگ جهانی، جمعه 31 فرودین با برگزاری دیدارهای روز دوم در تبریز پیگیری شد.

تیم ملی والیبال نشسته ایران که در روز نخست موفق به شکست روسیه شده بود جمعه به مصاف بوسنی هرزگوین رفت و در مصاف با این تیم به برتری ٣ بر ٢ دست یافت.

در دیگر دیدارهای 31 فروردین تیم اوکراین ٣ بر صفر آمریکا را شکست داد و روسیه هم با همین نتیجه برابر آلمان صاحب برتری شد.

نخستین دوره مسابقات والیبال نشسته لیگ جهانی شنبه اول اردیبهشت 97 با انجام سه دیدار پیگیری می شود که طی آن تیم ایران به مصاف اوکراین می رود و تیم های آلمان با آمریکا و بوسنی با روسیه دیدار خواهند داشت.

استارت لیگ جهانی والیبال نشسته از 30 فروردین 97 با حضور شش تیم

تیم ملی والیبال نشسته مردان ایران نماینده والیبال نشسته کشور ایران در مسابقات بین‌المللی است که زیر نظر فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین ایران فعالیت میکند.

مسابقات لیگ جهانی والیبال نشسته که چندی پیش، خبر از برگزاری آن داده شده بود، از تاریخ 30 فروردین با حضور شش تیم قدرتمند این رشته به میزبانی شهر تبریز آغاز شده است.

تیم های لیگ جهانی والیبال نشسته؛ ایران، روسیه، بوسنی و هرزگوین، آلمان، اوکراین و آمریکا در اولین دوره رقابت های لیگ جهانی والیبال نشسته شرکت خواهند کرد. این تیم ها هر روز سه مسابقه به صورت دوره ای انجام می دهند و در پایان پنج روز مسابقه، رده بندی تیم های اول تا ششم مشخص می شود. در روز ششم مسابقات نیز تیم های شرکت کننده برای مشخص شدن تیم های اول تا ششم رقابت می کنند.

هادی رضایی سرمربی تیم ملی والیبال نشسته در اسفند ماه 96 اظهار داشت که: تعداد ۱۸ ورزشکار را به عنوان فهرست بلند برای سه رویداد لیگ جهانی، رقابت های جهانی و بازی های پارا آسیایی مشخص کرده ایم که اردوهای تیم ملی با حضور همین ورزشکاران در حال برگزاری است و در صورت مصدومیت و یا مشکل دیگر ممکن است در مسابقات لیگ جهانی یکی دو نفر تغییر کنند.

پیروزی والیبال نشسته ایران مقابل بوسنی

 

به گفته وی، با دورنگری، تیم ملی والیبال نشسته با ترکیب جوان تر به بازی های پارا آسیایی اعزام می شود. از آنجایی که مسابقات لیگ باشگاهی تمام شده و بهترین ورزشکاران را انتخاب کرده ایم ملی پوشان از میان این ۱۸ نفر انتخاب می شوند، اما برای ترکیب بازی های پارالمپیک توکیو در سال ۹۷ ورزشکاران مستعد از رقابت های قهرمانی کشور انتخاب می شوند. 

به اشتراک بگذارید :       فیس بوک کلوب

 

برچسب ها:
این مقاله اختصاصاً برای یاد بگیر دات کام تهیه شده است استفاده از آن با ذکر منبع همراه با لینک آن و نام نویسنده یا مترجم مجاز است

 

در یاد بگیر دات کام مشترک شوید و آخرین مطالب و مقالات را در ایمیل خود دریافت نمایید
برای عضویت، ایمیل خود را وارد کرده و بروی اشتراک کلیک کنید

نظر شما چیست؟

پرسش های خود را در بخش پرسش و پاسخ مطرح کنید

کد امنیتی * محدودیت زمانی مجاز به پایان رسید. لطفا کد امنیتی را دوباره تکمیل کنید.تبلیغات اینترنتی در یاد بگیر دات کام

بسته های تبلیغاتی ارزان قیمت

 
بستن تبلیغات

Useful Websites Directory

طراحی سایت
تور کوش آداسی
وقت سفارت انگلیس
ویزای تحصیلی کانادا
تور سنگاپور
تور کیشصفحه ما را در فیس بوک دنبال کنید صفحه ما را در توییتر دنبال کنید صفحه ما را در گوگل پلاس دنبال کنید صفحه ما را در  تلگرام دنبال کنید صفحه ما را در  اینستاگرام دنبال کنید صفحه ما را در لینکداین دنبال کنید