• ارسال کننده: سمیه مظفری
  • تاریخ انتشار: ۱۳۹۷ / ۰۲ / ۰۳

ایران در دو رشته تیراندازی به فینال کاپ جهانی نرسید

با برگزاری رشته میکس تیمی تفنگ 10 متر، تیم کشورمان با قرار گیری در جایگاه چهاردهم و هجدهم به کار خود پایان داد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، این مسابقات در رشته میکس تیمی تفنگ 10 متر با حضور 61 تیم دو نفره برگزار شد که در نهایت در مجموع مهیار صداقت و سیده زهرا هاشمی با 833.2 امتیاز در جایگاه چهاردهم و حسین باقری و نرجس امام قلی نژاد با 831.6 امتیاز در جایگاه هجدهم جهان ایستادند.
گفتنی است، کشورهای روسیه، کره جنوبی، ایتالیا، هند و چین موفق به حضور در فینال شدند.

تفنگ بادی ۱۰ متر (10 meter air rifle) یکی از رشته‌های فدراسیون جهانی تیراندازی است که به صورت ایستاده انجام می‌شود.

این رشته ورزشی در مسابقات جهانی و بازی‌های المپیک با تفنگ بادی کالیبر ۴٫۵ میلی‌متر (۰٫۱۷۷ اینچ) برگزار می‌شود، سنگین‌ترین وزن این تفنگ ۵٫۵ کیلوگرم است.

تیراندازی با تفنگ بادی ۱۰ متر

نتایج تپانچه 25 متر بانوان مشخص شد

در ادامه دومین روز از مسابقات تیراندازی کاپ جهانی کره ، 3 ملی پوش کشورمان در رشته تپانچه ۲۵ متر بانوان از راه یابی به فینال بازماند.

دومین روز از این رقابت ها در حالی پیگیری شد که 3 ملی پوش کشورمان در رشته تپانچه 25 متر بانوان متشکل از ، هانیه رستمیان، گلنوش سبقت الهی و آمیتیس جعفری در ماده سرعت و دقت در مصاف با حریفان جهانی و علی رغم تلاش فراروان نتوانست امتیاز لازم را برای راه یابی به فینال کسب کنند و به ترتیب با 572، 568 و 539 امتیاز در جایگاه های چهل و دوم، پنجاهم و شصت و یکم به کار خود پایان دادند. در این رشته 61 ورزشکار حضور داشتند.
امروز نمایندگان کشورمان در رشته میکس تیمی تفنگ و تراپ بانوان پای جوخه آتش قرار خواهند گرفت.

تیراندازی با تپانچه ۲۵ متر
تپانچه ۲۵ متر (25 meter pistol) یکی از رشته‌های فدراسیون جهانی تیراندازی است.

این رشته ورزشی در مسابقات جهانی و بازی‌های المپیک با تپانچه کالیبر ۲۲. برگزار می‌شود، این ورزش در مسابقات جهانی در دو بخش مردان و زنان و در بازی‌های المپیک تابستانی فقط در بخش زنان برگزار میشود.

مسابقات تیراندازی کاپ جهانی کره جنوبی از 1 تا 10 اردیبهشت ماه با حضور 875 ورزشکار از 70 کشور جهان در شهر چانگ وون کره جنوبی برگزار می شود. 

به اشتراک بگذارید :       فیس بوک کلوب

 

برچسب ها:
این مقاله اختصاصاً برای یاد بگیر دات کام تهیه شده است استفاده از آن با ذکر منبع همراه با لینک آن و نام نویسنده یا مترجم مجاز است

 

در یاد بگیر دات کام مشترک شوید و آخرین مطالب و مقالات را در ایمیل خود دریافت نمایید
برای عضویت، ایمیل خود را وارد کرده و بروی اشتراک کلیک کنیدتبلیغات اینترنتی در یاد بگیر دات کام

بسته های تبلیغاتی ارزان قیمت

 
بستن تبلیغات

Useful Websites Directory

طراحی سایت
چاقی صورت
تور کوش آداسی
وقت سفارت انگلیس
ویزای تحصیلی کانادا
ردیاب خودروصفحه ما را در فیس بوک دنبال کنید صفحه ما را در توییتر دنبال کنید صفحه ما را در گوگل پلاس دنبال کنید صفحه ما را در  تلگرام دنبال کنید صفحه ما را در  اینستاگرام دنبال کنید صفحه ما را در لینکداین دنبال کنید