0 دوستدار 0 امتیاز منفی
در طراحی وب و سئو توسط
ویرایش شده توسط
چرا سیستم های کسب در آمد تبلیغات کلیکی این قدر درآمدشون کمه من تو اینترنت خیلی خوندم که می گن اینجوری پولدار شدن بیایید از طریق لینک ما عضو بشید یا میکن در آمد ماهیانه میلیونی داریم!!!!!!!!!
اما سیستم های تبلیغاتی کلیکی مختلفی رو امتحان کردیم و اونا رو در وب سایت خودمون گذاشتیم حتی یک بیشترم درآمد وبسایت خودمون هم واریزی نداریم!
می خواستم بپرسم آیا این حرف ها که می گن درآمد میلیونی دارند درسته؟؟؟؟
اگه درسته چرا ما نمی تونیم ازشون پول در بیاریم؟

2 پاسخ

0 دوستدار 0 امتیاز منفی
توسط (20.8k امتیاز)
دوست عزیز متاسفانه حق با شماست ما هم در این زمینه تحقیقات جامعی انجام دادیم و تعداد زیادی از آنها را آزمایش کردیم  متاسفانه این سیستم ها برای درآمد زایی صاحبان وب سایت ها و وبلاگ ها راندمان مناسبی ندارند و البته عده ای با تقلب می توانند کسب در آمد محدودی داشته باشند اما حقیقت همان است که شما فرمودید.
اگر می خواهید از وب سایت خود درآمد مناسبی داشته باشید بهترین راه این است که از طریق وب سایت خود کالا و خدمات منحصر به فرد خودتان را به فروش برسانید. و به عنوان یک درآمد جانبی به تبلیغات اینترنتی نگاه کنید تا هزینه های شما را پوشش دهد.
0 دوستدار 0 امتیاز منفی
توسط
آره درسته تبلیغات کلیکی درآمد خیلی کمی داره مگه اینکه خودتون به کمک نرم افزار هایی که آی پی رو عوض می کنند به صورت مصنوعی ترافیک بفرستید کلا وقت تلف کردنه و اگه وقتتون رو روی کارای دیگه بزارید بهتر از این کاره
توسط (20.8k امتیاز)
0 0
البته این کار از نظر اخلاقی پسندیده نیست که بدون شک شما از این روش استفاده نمی کنید

سوالات مشابه

0 دوستدار 0 امتیاز منفی
1 پاسخ
سوال شده فروردین 14, 1399 در طراحی وب و سئو توسط امیر میرزایی مقدم
0 دوستدار 0 امتیاز منفی
1 پاسخ
سوال شده فروردین 8, 1397 در اینترنت توسط نفیسه
0 دوستدار 0 امتیاز منفی
0 پاسخ
سوال شده فروردین 8, 1397 در اینترنت توسط اردلان
...