0 دوستدار 0 امتیاز منفی
در بهداشت توسط
ویرایش شده توسط
به علت درد شدید در ناحیه شکم و کمر سونوگرافی کردم.تو ازمایشم یه توده 240گرمی نشون داد و ازمایش خون CA125از حد معمول بیشتر بود..mri هم دادم.ولی من سوالی که دارم اینه که الان ب نظر مشکوک به سرطانه...حالا من چون نامزد داشتم و کسی نمیدونسته,تو این داستانا تاثیر داره یا خیر؟چون من تو تمام ازمایشا با دختر بودن انجام دادم.میخواستم بدونم باید بگم یا ربطی نداره؟

1 پاسخ

0 دوستدار 0 امتیاز منفی
توسط (15.5k امتیاز)
با سلام

به منظور ارزیابی وضعیت سرطان تخمدان در حین درمان و پس از آن از آزمایش خون CA-125 استفاده می­‌شود. این آزمایش خون به منظور آگاهی از پیشرفت سرطان تخمدان انجام می‌­گیرد.در برخی موارد این تست برای بررسی علائم اولیه سرطان تخمدان در خانم‌­هایی که در معرض خطر ابتلا به این بیماری هستند، مورد استفاده قرار می­‌گیرد.از پزشک بخواهید که بیماری شما چقدر پیشرفت کرده و از نظر علم پزشکی چند درصد احتمال بهبود و کنترل بیماری شماست.اولین قدم پیگیری درمان و مبارزه با بیماری، تغییر سبک زندگی و برگرداندن سلامتی است.

روحیه بالا، اعتماد به اینکه بیماری را شکست می دهید و زندگی همچنان جاریست در کنار درمان بسیار مهم است. برای کسب انرژی مثبت بالا نیاز به کمک اطرافیان و یا مشاور دارید و بیشتر از همه خودتان می توانید به خود کمک کنید چون هیچ کس دلسوزتر از خودتان به شما نیست.

صداقت و شفاف بودن با نامزدتان بهترین و ساده ترین گزینه است، افکار مخرب و جریاناتی که شاید بعدها با پنهان کاری پیش آید برای سلامتی شما مضر است.

سوالات مشابه

0 دوستدار 0 امتیاز منفی
1 پاسخ
0 دوستدار 0 امتیاز منفی
1 پاسخ
0 دوستدار 0 امتیاز منفی
1 پاسخ
سوال شده فروردین 11, 1399 در بهداشت توسط اسدی
...