0 دوستدار 0 امتیاز منفی
در متفرقه توسط
برچسب گذاری دوباره توسط


 

سلام من قصدزدن کارگاه تولیدنایلون خیارسبزوبادمجان رودارم خواهش میکنم منوراهنمایی کنیددرمورد دستگاه ومواداولیش ومکانش ممنون ازشما

1 پاسخ

0 دوستدار 0 امتیاز منفی
توسط
با سلام

برای راه اندازی یک کارگاه تولیدی ابتدا باید تحقیقات کاملی انجام دهید یعنی اینکه، با توجه به موقعیت جغرافیایی که در آن هستید، کاشت خیار و بادمجان به چه میزان صورت می گیرد؟ و برای فروش نایلون مشتری وجود دارد؟ و اینکه مکان کارگاه تولیدی  کجا راه اندازی می کنید؟ چه میزان سرمایه اولیه دارید؟

بعد از اینکه همه جوانب کار را سنجیدید و در مورد سوالات بالا تحقیق کامل انجام دادید، نزد شرکت هایی که مشاور سرمایه گذاری می دهند نیز مراجعه کنید. تا نسبت به موقعیت مکانی و شهر شما راهنمایی بهتری کنند. البته باید توجه داشت که پشتکار و تلاش مهمترین بخش راه اندازی یک کارآفرینی است. و بسیاری از افراد موفق بارها و بارها در رسیدن به هدفشان شکست خورده اند ولی ناامید نشده اند.

هزینه های بیان شده برای سال 96 می باشد که یکی از کارگاه های تولید نایلکس برای خود هزینه کرده اند.

برای این کار آفرینی حداقل سرمایه 50 میلیون تومان لازم است، کارگاه نایلون سازی در ابتدای کار نیاز به فضای زیادی ندارد و می توانید با یک اتاق 6 در 12 متر شروع کنید و پیشنهاد من این است که اگر این فضا را در حاشیه شهر اجاره کنید مناسب تر است و از هزینه های اجاره کم می شود.  برای تهیه دستگاه های نایلون سازی و صرفه جویی در هزینه ها می توانید از دستگاه های ایرانی استفاده کنید،  تولید نایلون مراحلی از قبیل تولید، برش، دوخت و دسته زنی می باشد که برای تهیه این دستگاه ها حدودا 36 میلیون تومان باید هزینه کنید.

برای ساخت و تولید نایلون به مواد شیمیایی مخصوص این کار نیاز دارید، که این مواد را از پتروشیمی‌ها باید تهیه کرد. برای اطلاعات بیشتر در مورد تهیه مواد شیمیایی باید از سایر تولیدی های نایلون و یا پتروشیمی  اطلاعات دقیق و موثق برای میزان هزینه ها و نحوه تحویل به دست آورید. مواد شیمیایی اولیه نیز به دو صورت است که به صورت مواد نو و مواد ضایعاتی وجود دارد برای اینکه کیفیت محصولات بالا باشد باید مستقیما از مواد نو  موجود در پتروشیمی ها استفاده کنید و مواد ضایعاتی نیز در بازار موجود است.

فروش کالا از مهمترین بخش یک کسب و کار می باشد و باید مشتری های خود را شناسایی کنید و در ارائه و تحویل کالا منظم و دقیق باشید تا به مشتری ثابت و دائمی شما تبدیل شوند.
توسط
0 0
من حدود ۲۵۰ میلیون سرمایه دارم با یک زمین ۲۰۰۰ متری که مال خودمه. میشه بگی باید چیکار کنم؟کار های اداری چطوری پیش میره؟دستگاه ها رو از کجا تهیه کنم؟وزارت محیت زیست اجازه میده؟
توسط
0 0
این کار باید اول تحقیق انجام بدید نه اینکه ببینید چون سود خود دار بخواید انجام بدید من حدود ۱۵ سال تو این کار هستم اگه دوستان کسی خواست می توانم مشاور رایگان بدم هم اگه تمایل داشت باهم شراکت کار کنیم ۰۹۰۱۳۳۷۶۱۲۲

سوالات مشابه

0 دوستدار 0 امتیاز منفی
1 پاسخ
سوال شده اسفند 7, 1398 در کسب و کار توسط بی نام
0 دوستدار 0 امتیاز منفی
0 پاسخ
سوال شده خرداد 20, 1397 در متفرقه توسط بیژن
...