• ارسال کننده: علی یزدی مقدم
  • تاریخ انتشار: 2017 / 02 / 03

فیلم کوتاه آموزش رانندگی- عبور از پیچ با حداکثر سرعت

 

خلاصه:

برای عبور از پیچ ها بیشمار خط عبور داریم اما فقط یکی از آنها سریعترین است در این تکنیک برای عبور از پیچ سعی می شود فرمان کمتر  چرخانده شود تا بتوانید با سرعت بیشتری عبور کنید برای این منظور سعی می کنیم از حدکثر عرض جاده استفاده کنیم  سعی می کنید دایره بزرگتری را طی کنید  در شروع از سمت خارج پیچ وارد می شوید در مرکز قوس به سمت داخل می روید و آنگاه از سمت بیرونی عرض جاده از پیچ خارج می شوید بسیار مهم است وقتی که به مرکز قوس نزدیک می شوید نگاه شما به نقطه خروج از پیچ باشد.

این فیلم برای کاهش حجم تا حد امکان خلاصه شده است.  ترجمه مفهومی انجام شده است و هدف آموزش تکنیک به ساده ترین شکل ممکن بوده است.

هشدار:

از این روش در جاده های عمومی استفاده نکنید چون می تواند به خروج شما از جاده و تصادفات خطرناک منجر شود. این فیلم برای آموزش مسابقات در پیست ها ساخته شده است.

علی یزدی مقدم

این محتوا اختصاصاً برای یاد بگیر دات کام تهیه شده است استفاده از آن با ذکر منبع همراه با لینک آن و نام نویسنده یا مترجم مجاز است
برچسب ها:نظر شما چیست؟

پرسش های خود را در بخش پرسش و پاسخ مطرح کنید

لطفا جای خالی را پر کنیدصفحه ما را در فیس بوک دنبال کنید صفحه ما را در توییتر دنبال کنید صفحه ما را در  اینستاگرام دنبال کنید صفحه ما را در لینکداین دنبال کنید