• ارسال کننده: میترا نامجو
  • تاریخ انتشار: 2017 / 07 / 22

جای پارک خودرو را با این دستگاه کوچک پیدا کنید

 یک شرکت فناوری دستگاه کوچکی طراحی کرده است که با نصب نرم‌افزار آن روی گوشی‌های هوشمند، می‌توانید خودرو و اشیاء گمشده را پیدا کنید.

حتما تا به حال برایتان پیش آمده که خودروتان را در پارکینگ گم کرده باشید! تصورش را بکنید خودرو را جایی پارک کرده و به خرید می‌روید و زمانیکه باز میگردید فراموش می‌کنید که کجا آن را پارک نموده‌اید. دکمه وحشت را فشار داده و شروع به جستجو در اطراف می‌نمایید اما این دکمه هم خاموش است و چیزی عایدتان نمی‌شود. تصورش را کنید که این کار چقدر می‌تواند آزار دهنده باشد خصوصا در یک روز گرم و آفتابی.

اشیا گمشده را با جی پی اس پیدا کنید

نه نیازی نیست که سیستم ردیاب یا همان جی پی اس را روی خودرو نصب کنید چرا که این کار بسیار گران و پرهزینه می‌باشد و شما مجبور خواهید بود در کنار قبوض بیشمار دیگر، ماهیانه هزینه اشتراک آن را هم پرداخت کنید. راه دیگری وجود دارد که هم بتوانید خودروی خود را بیابید و هم هزینه کمتری صرف کنید.

جای پارک خودرو را با این دستگاه کوچک پیدا کنید

شرکتی در کالیفرنیا این نیاز را با ساخت دستگاه کوچکی که با تلفن هوشمند کار می‌کند رفع کرده و این دقیقا همان چیزی است که شما نیاز دارید. کار با این دستگاه بسیار ساده است کافیست نرم افزار رایگان این دستگاه را روی تلفن هوشمند خود نصب کرده و از این طریق به آن متصل شده و به سمت خودروی خود حرکت کنید.

شما می توانید این دستگاه را در تمام وسایل و لوازم دلخواهتان از قبیل سوئیچ، چمدان، کیف پول و.. نصب کنید و ظرف چند دقیقه آنچه را که نیاز دارید را مکان یابی نمایید و با این روش از شر استرس و هزینه های گزاف خلاصی یابید. در واقع می‌توان این وسیله را جایگزین مناسبی برای جی چی اس های گران‌قیمت در نظر گرفت. قیمت این دستگاه 29 دلار است که در ازای آرامشی که برایتان درپی دارد مبلغ قابل توجهی نمی‌باشد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

این محتوا اختصاصاً برای یاد بگیر دات کام تهیه شده است استفاده از آن با ذکر منبع همراه با لینک آن و نام نویسنده یا مترجم مجاز است
برچسب ها:نظر شما چیست؟

پرسش های خود را در بخش پرسش و پاسخ مطرح کنید

لطفا جای خالی را پر کنیدصفحه ما را در فیس بوک دنبال کنید صفحه ما را در توییتر دنبال کنید صفحه ما را در  اینستاگرام دنبال کنید صفحه ما را در لینکداین دنبال کنید