• ارسال کننده: زهرا صانعی
  • تاریخ انتشار: 2017 / 12 / 12

بازی آنلاین دوچرخه سواری

در صورت اجرا نشدن بازی اینجا کلیک کنید تا راه رفع مشکل را بیابید

دستورالعمل بازی

بعد از لود شدن بازی روی START GAME کلیک کنید در سمت چپ صفحه سه گزینه وجود دارد، برای ورود به بازی روی دکمه Play کلیک کنید.

بعد از کلیک روی گزینه Play وارد صفحه دیگری می شوید که در آن تعداد مراحل بازی یا همان Level بازی مشخص شده است، این بازی 10 مرحله دارد و برای کسانی که اولین بار این بازی را انجام میدهند تنها Level 1 آن فعال بوده که به رنگ قرمز مشخص شده است. روی گزینه RACE که در وسط صفحه با رنگ سفید مشخص شده کلیک کنید تا وارد بازی شوید.

شما در Level 1 باید در مدت زمان 2 دقیقه مسافت 1500 متر را با دوچرخه از روی سطوح شیبداری که در مسیرتان وجود دارد عبور کنید تا بتوانید وارد مراحل بعدی بازی شوید.

نعداد مدال های طلا 10000، مدال نقره 4000 و مدال برنز 1500 می باشد.

در قسمت پایین صفحه گزینه Level ،Points ،You need ،Medal اشاره به مدال های کسب شده، مسافت، نقطه ای که در آن هستید و سطح بازی دارد.

کلیدهای مورد نیاز:

کلید جهتی بالا: حرکت به جلو و شتاب دادن به دوچرخه

کلید جهتی پایین: ترمز گرفتن

کلید جهتی چپ و راست: کج کردن دوچرخه به سمت چپ و راست

کلید کنترل: چرخش دوچرخه

از ترکیب کلیدهای بالا می توانید برای کنترل بهتر دوچرخه استفاده کنید.

زهرا صانعی

این محتوا اختصاصاً برای یاد بگیر دات کام تهیه شده است استفاده از آن با ذکر منبع همراه با لینک آن و نام نویسنده یا مترجم مجاز است
برچسب ها:نظر شما چیست؟

پرسش های خود را در بخش پرسش و پاسخ مطرح کنید

لطفا جای خالی را پر کنیدصفحه ما را در فیس بوک دنبال کنید صفحه ما را در توییتر دنبال کنید صفحه ما را در  اینستاگرام دنبال کنید صفحه ما را در لینکداین دنبال کنید