0 دوستدار 0 امتیاز منفی
در متفرقه توسط
دوباره دسته بندی کردن توسط
جهت تحصیل در کارشناسی ارشد حقوق دانشگاه کانادا بهتر است یا اتریش

1 پاسخ

0 دوستدار 0 امتیاز منفی
توسط (20.8k امتیاز)
 
بهترین پاسخ
با سلام
دوست عزیز برترین دانشگاه دنیا در زمینه حقوق هاروارد است که برای سالها عنوان برتر را دارد اما از نظر منطقه ای و برتری دانشگاه ها موسسه کیو. اس. یونیورسیتی رانکینگ تحقیقی انجام دادده است که توسط تاپ یونیورسیتیز منتشر شده است و ترجمه بخشی از آن را برای شما می آوریم فکر می کنم پاسخ خوبی باشد:
200 دانشگاه حقوق برتر در دنیا وجود دارد از نظر توزیع منطقه ای کشور های مختلف در 30 حوزه حقوق به این  ترتیب رنده بندی می شوند: آمریکا با 40 دانشگاه برتر در مقام اول و کشور های بعدی به ان ترتیب هستند انگلیس (ایالات پادشاهی) با 29 در مقام دوم، استرالیا 16 دانشگاه برتر آلمان 11 تا و  کانادا 10دانشگاه برتر چین با 9 دانشگاه برتر در زمینه حقوق و  کشور های اسپانیا و ایتالیا هم در رده های بعدی هستند  و همچنین دانشگاههای قدرتمندی در کشور های  بلژیک، شیلی، نیوزیلند وسوییس وجود دارند.
دانشگاهای کانادا  بعد از آمریکا و انگلستان در زمینه حقوق بسیار قدرتمند هستند و دانشکاهای قابل توجهی در این کشور وجود دارند که جزو 50 دانشگاه برتر دنیا هستند که می توان به دانشگاه تورنتو با رتبه 21 ام و مک گیل با رتبه 33 ام دانشگاه بریتیش کلمبیا با رتبه 36 ام هستند و همچنین 7 دانشگاه دیگر در این کشور وجود دارند که جزو 200 دانشگاه برتر دنیا هستند از آن جمله می توان به دانشگاه یورک، دانشگاه مونترال و دانشگاه ویکتوریا اشاره کرد.

سوالات مشابه

0 دوستدار 0 امتیاز منفی
0 پاسخ
0 دوستدار 0 امتیاز منفی
0 پاسخ
0 دوستدار 0 امتیاز منفی
0 پاسخ
...