0 دوستدار 0 امتیاز منفی
در کسب و کار توسط
ویرایش شده توسط
من از چه سایت باید هاست و دامنه بخرم و چگونه می شود به سایت فروشگاه آنلاین تبدیل کرد

1 پاسخ

0 دوستدار 0 امتیاز منفی
توسط (20.3k امتیاز)
دوست عزیز برای انتخاب هاست و دامنه باید ابتدا بدانید که از چه سیستم مدیریت محتوایی می خواهید استفاده کنید.
به عنوان مثال ممکن است از جوملا یا ورد پرس استفاده کنید یا اینکه ممکن است بخواهید خود وب ساییتان را طراحی نمایید. ولی فرض کنید می خواهید از جوملا استفاده کنید برای این منظور باید از هاست های مختلف بخواهید که سرویسی که برای کار با جوملا مناسب باشد به شما معرفی کنند آنگاه از آنها یک فرصت برای امتحان بخواهید معمولا هفت روز به شما فرصت امتحان و قول بازگشت وجه می دهند که می توانید هاست خود را به خوبی ازمایش کنید نباید هیچ کندی در باز شدن صفحات داشته باشید.
اما گذشته از قابلیت ها و محدودیت های هر هاستی سرعت پاسخ گویی آنها بسیار اهمیت دارد باید سرعت و پاسخگویی درست آنها را هم مورد بررسی قرار دهید چون وقتی که گیر یک هاست با پاسخ گویی افتادید ممکن است وب سایت شما یک یا چند روز از کار بیفتد از طرف گوگل جریمه شوید و کسی پاسخ شما را ندهد. به خصوص چک کنید آیا آنها تلفن خود را برای مواقع اضطراری پاسخ می دهند؟
هم چنین اگر قرار است وب سایتی بزرگ را ارئه کنید به مقدار زیادی از منابع سرور نیاز دارید ببینید چه مقدار منابع رم و cpu سرور را در اختیار شما قرار می دهند. که معمولا این سرویس ها از سرویس های عادی گرانتر هستند

سوالات مشابه

0 دوستدار 0 امتیاز منفی
1 پاسخ
سوال شده 12 اردیبهشت 1403 در کسب و کار توسط بی نام
0 دوستدار 0 امتیاز منفی
1 پاسخ
0 دوستدار 0 امتیاز منفی
2 پاسخ
...