0 دوستدار 0 امتیاز منفی
در کسب و کار توسط
ویرایش شده توسط
سلام. من چند سال نظامی بودم و استعفا دادم و از سیستم خارج شدم و سرمایه ای که داشتم تو بورس نابود شد. چه مهارتی رو یاد بگیرم که زود به درآمد برسم؟ مهارتی که در خارج از کشور هم کارایی داشته باشه.

1 پاسخ

0 دوستدار 0 امتیاز منفی
توسط (20.8k امتیاز)
انتخاب شده توسط
 
بهترین پاسخ
با سلام

توصیه بزرگترین مشاور کسب و کار دنیا این است که در این گونه مواقع با اطرافیان خود صحبت کنید و ببیند از نظر آنها چه کاری را بهتر از دیگران انجام می دهید  ببینید در این زمینه یا زمینه ها چه کاری می توانید انجام دهید. لیستی از مهارت های خود تهیه کنید.

از آنجا که نظامی هستید شاید در امور قضایی یا کارآگاهی تبحر داشته باشید که بسیار ارزشمند و درآمد زاست.

دانش شما هم بسیار مهم است دانش به معنی مدرک دانشگاهی نیست هر کاری است که در آن عمیق شده اید یا تخصصی تر یا بیشتر در این زمینه کار کرده اید. برای خود لیست دانش بسازید.

نقش حلال مشکل داشته باشید با توجه به تجربیات قبلی شغ قبلی خود از بسیاری از مشکلات مردم با خبر هستید و هر کاری که در زمینه رفع این مشکلات بتوانید انجام دهید و نقش حلال مشکل را ایفا کنید می توانید از این طریق در آمد خوبی داشته باشید. دید حلال مشکلات را داشته باشید و بدانید همه کارهای را نیاز نیست خودتان انجام دهید.

یکی دیگر از ارزشمند ترین دارایی های هر انسانی که در درآمد زایی او نقش به سزایی دارد روابط اوست باید برای خود لیستی از این روابط بسازید که شامل دوستان، فامیل، همکاران، پیمانکارانی که قبلا با آنها سرکار داشته اید و... می شود این لیست یکی از ارزشمندترین لیست هاست که به راحتی و در کمترین زمان ممکن توانایی ها مهارت ها و دانش شما را به پول تبدیل می کند.

حتی اکر احساس کردید در زمینه ای نیاز به مهارت آموزی دارید کافی است به صورت رایگان در جایی که می توانید این مهرت را بدست آورید کار کنید همانطور که می دانید بزرگترین سرمایه گذار دنیا وارن بافت کار خود را به این شکل شروع کرده است.

اگر می خواهید جایی مشغول به کار شوید و بدنبال استخدامی هستید کافی است در مصاحبه استخدامی اعلام کنید که حاضرید برای یک مدت مشخص رایگان کار کنید مثلا یک هفته یا 10 روز تا آنها از کیفیت کار شما مطمئن شوند یا اعلام کنید اگر از زکار شما راضی نبودند کافیست به شما اعلام کنند بعد از مدت مشخص شده خودتان بدون هیچ عذری آنجا را ترک خواهید کرد ولی در این مدت چنان به آنها خدمات بدهید که نتوانند به کس دیگری فکر کنند.
توسط
0 0
داداش فقط کافیه تو دادگاه ها راه بری و با مردم صحبت کنی کلی آدم پیدا می کنی که می تونی بهشون کمک کنی و حاضرن دستمزد خوبی بهت بدن مشکلات خیلی زیاده کاردان کمه
می تونی به عریضه نویس ها یه پورسانت بدی که به عنوان کارگاه خصوصی شما رو معرفی کنن اول کار پورسانت خوبی بده ببین چقدر مشتری برات میارن و کافیه از روابط و تونایی هات حداکثر استفاده رو بکنی می بینی که مردم خودشون برات مشتری های جدید میارن

سوالات مشابه

0 دوستدار 0 امتیاز منفی
2 پاسخ
سوال شده اردیبهشت 11, 1397 در کسب و کار توسط هادی
0 دوستدار 0 امتیاز منفی
1 پاسخ
0 دوستدار 0 امتیاز منفی
1 پاسخ
سوال شده اسفند 20, 1394 در کسب و کار توسط بی نام
...