0 دوستدار 0 امتیاز منفی
توسط
بیکاریم بی پولیم

1 پاسخ

0 دوستدار 0 امتیاز منفی
توسط (18.6k امتیاز)
ویرایش شده توسط
با سلام

دوست عزیز شرایط اقتصادی واقعا به گونه ای هست که افراد زیادی مشکل شما را دارن و بنده شخصا از شنیدن این حرف که شما نا امید هستید و زندگیتون در حال از هم پاشیدن هست بسیار متاسف شدم. در این چند سطر تلاش می کنم اطلاعات مفیدی در این زمینه در اختیارتون بذارم امیدوارم کمکتون بکنه. و این صحبت ها رو به عنوان کسی که از صفر مالی شروع کرده خدمت شما عرض می کنم.

قبل از هر چیز برای هر کاری نیاز دارید که مشکل ناامیدی خود رو حل کنید می دونم شایط اقتصادی سخت هست مشکلات زیاد اما بدون دید مثبت قطعا موفق نخواهید شد حتی با داشتن تمامی امکانات بدون شک موفق نخواهید شد. و این یک تمرین روزانه است که باید هر روز مانند دوش گرفتن روی ذهن خود کار کنید.

مثبت نگری پیش نیاز است ولی همه چیز نیست این سخن بنده نیست سخن بزرگانی است که در دنیای کسب و کار بزرگترین کار ها را انجام داده اند. جی آبراهام مردی که با دست خالی توانسته است بیش از 30 میلیارد دلار بدت آورد و بنده افتخار شاگردی ایشان در چندین دوره بازاریابی را داشتم نیز اولین چیزی را که از شما می خواهد این است که مثبت نگر باشید و داشته های خود ا ببینید روی نقاط قوت خود کار کنید و در مرحله بعد یک به یک نقاط ضعف خود را شناسایی کنید و روی آنها کار کنید و آنها را تبدیل به نقاط قوت خود کنید.

این که به شما بگویم چه کاری انجام دهید و موفق باشید بدون اینکه بدانم توانایی های شما چیست کاری است غیر ممکن یا اشتباه بناباین قبل از هر چیز توانایی های و استعداد ها و کارهایی را که در آن موفق هستید را لیست نمایید. چه کار هایی را تا کنون خوب انجام داده اید چه کار هایی بوده است که مردم از آن کارهای شما تعرف می کنند.

نکته دیگر اینکه هیچ کاری بدون تلاش و پشتکار به نتیجه نمی رسد آنها که موفق هستند انسان های پر کاری هم هستند. و البته تلاشی هوشمندانه

چند کار را که هم اکنون افراد زیادی انجام می دهند و موفق هم بوده اند برایتان نام می برم

 

طراحی سایت: امروزه طراحی سایت به کمک وردپرس و افزونه های موجود اصلا کار سختی نیست. و اگر کمی هم برنامه نویسی php  بیاموزید می توانید پول خوبی از این راه بدست آوردید.

اینستاگرامر: این وز ها افاد بسیاری از اینستاگام درآمد خوب و گاها عالی دارند این بستگی به علاقه و توانایی و سخت کوشی شما دارد که چقدر درآمد داشته باشید و مانند هر کا دیگری باید به اندازه کافی یک ویژگی منحصر به فرد د کار خود داشته باشید به خصوص کار خود را شخصی کنید از خود و تجربیاتتان فیلم تهیه کنید اگر محصولی بتوانید بفروشید که می توانید درآمد بسیار بالاتری نیز داشته باشید. شخصی را می شناسم که سفر می کند و از سفر های خود فیلم تهیه می کند و در اینستاکام قرار می دهد و اکنون از دآمد خوب و به کمک اسپانسر ها هزینه سفر اروپا را بدست آورده است و فالور هایش با این سفر از ده هزا نفر به سیصد هزار نفر رسیده است با این تعداد فالور او زندگی خوبی خواهد داشت.

یوتیوبر: کسب درآمد از یوتیوب به دلار است و افراد بسیاری در سراسر جهان آن را به عنوان یک شغل دایمی به آن می نگرند می توانید به لار پول در بیاورید به ریال خرج کنید! که الیته باید ویدیو های خوبی بسازید و با الگویتم یوتیوب هم آشنا باشید.

بازاریابی: بازاریابی هم یک دنیاست دانش و مهارتی است که در هر زمینه ای که کار کنید می تواند به شما کمک کند اگر توانایی بازاریابی داشته باشید شرکت ها و افراد زیادی حاضرند بخشی از درآمد خود را با شما تقسیم کنند تا برای آنها از طق مختلف مشتریان جدید ببرید.

چرخ کاری: تولیدی های زیادی در سراسر کشور کارهای برش خورده و آماده دارند که نیاز به چرخکار دارند اگ بتوانید تعدادی چرخکار داشته باشید که در خانه کار کنند می توانید درآمد خوبی داشته باشید و به مرورکارگاه خود را راه اندازی کنید. اگر توانایی طراحی لباس داشته باشید باید بگویم پتانسیل بسیار بزرگی از درآمد زایی و سودآوی در اختیار شماست.

کسب درآمد از ضایعات: این هم بازار بسیار بزرگی است که با خرید فوش انواع ضایعات می توانید سود قابل توجهی کسب کنید.

حسابداری: اگر ای مهارت را بیاموزید می توانید در قسمت ها مختلفی یه صورت دایمی یا پاره وقت کار کنید.

پرورش و خرید و فروش گل و داو های گیاهی هم بازار بسیار بزرگی است. کسی رو می شناسم که فقط با خرید فروش گل و گیاه تمام خواه و برادر های خود را صاحب کار کرده است یا شخص دیگری  را می شناسم در کویر بی اب و علف از پرورش کاکتوس درآمد خوبی دارد.

اسانس گیری و گلاب گیری هم ی کمنبع درآمد عالی است اگ در گرفتن اسانس دانش لازم را بدست بیاوید می توانید به دلار درآمد بسیار خوبی داشته باشید.

تدریس خصوصی هم یکی از منایع درآمد خوب می تواند باشد به خصوص اگر بتوانید  به صورت آنلاین این کار را انجام دهید نیازی نیست به کمک بازاریابی دیجیتال که رایگان د اختیار شما قرا دارد می توانید بسته های آموزشی زیادی را بفروشید. البته باید روی بسته ها به قدر کافی کار کنید تا ارزشمند هم باشند. افرادی را می شناسم که از این طیق میلیاد ها تومان پول نقد وارد حسابشان می شود. از آموزش آشپزی و زبان گرفته تا آموزش تعمیرات خودرو!

سوالات مشابه

0 دوستدار 0 امتیاز منفی
1 پاسخ
0 دوستدار 0 امتیاز منفی
1 پاسخ
0 دوستدار 0 امتیاز منفی
1 پاسخ
...