تبليغات در ياد بگير دات كام

بسته های تبلیغاتی ارزان قیمت

 

کاهش 50 درصدی مصرف سوخت

 

چندی پیش مقاله ای در یاد بگیر دات کام با عنوان کوچکترین تولید کننده ئیدروژن دنیا به نقل از یک مبتکر ارائه گردید و گفتیم که مزیت این روش استفاده از ئیدروژن و اکسیژن حاصل از تجزیه آب بدون ذخیره سازی آن است چون با اینکه ئیدروژن سوخت بسیار خوب و پاکی است ذخیره سازی آن خطرناک است و گران هم تمام می شود. حال این سیستم صرفه جویی مصرف سوخت تحت عنوان HHO به صورت کیت هایی وارد بازار شده و طرفداران خود را هم پیدا کرده است. در ادامه مطلب به بررسی بیشتر این سیستم می پردازیم:

HHO  سیستمی است که بر روی اتومبیل ها نصب می شوند و آب را به ئیدروژن و اکسیژن تبدیل می کند و مخلوط گاز را به مخلوط هوا و بنزین داخل سیلندر اضافه می کند. این کار باعث می شود راندمان احتراق تا 50 درصد افزایش یابد و موتور خنک تر کار کند و انتشار گاز های آلاینده منوکسید کربن و دی اکسید کربن کاهش یابد.

افرادی که به کارکرد این سیستم شک دارند می گویند نمی توان موتور اتومبیل را با آب به کار انداخت. البته این حرف درست است ولی می توانید یک اتومبیل معمولی را با نصب برخی تجهیزات به یک اتومبیل هيدروژن سوز هيبريد تبديل کنید. بسته به اتومبیل و سیستمی که روی آن نصب می کنید می توانید تا 50 درصد از مصرف سوخت خودرو بکاهید. حال مزایای زیست محیطی این سیستم را هم در نظر بگیرید چون گازهای آلاینده تا 60 درصد کاهش می یابد. در اتومبیل های امروزی فقط از 20 درصد انرژی بنزین استفاده می شود و بقیه آن معمولاً تلف می شود.

با نصب یک HHO  روی اتومبیل خود عملاً کاری کرده اید كه بنزین بهتر بسوزد و به اين ترتيب راندمان احتراق را افزایش داده اید. بنابراین برای همان میزان قدرت به سوخت کمتری احتیاج دارید. و مصرف شما کاهش خواهد یافت. بنابراین با یک باک پر مسافت بیشتری را طی خواهید کرد و نیاز به توقف کمتری در پمپ بنزین ها خواهید داشت.

 

نصب یک کیت HHO  بسیار ساده است

این کیت از یک منبع آب تعدادی ورقه فلزی برای الکترولیز آب و یک سری سیم تشکیل شده است. این کیت به شکل های مختلف می تواند نصب شود و محل نصب آن هم تقریباً مهم نیست و به سلیقه شما بستگی دارد.

قطعات مورد نیاز برای ساخت یک کیت HHO  را می توانید در فروشگاه های نزدیک خود بیابید هیچ قطعه خاصی که نتوانید در بازار بیابید لازم نیست برای ساخت آن به مهارت زیادی نیاز ندارید اگر کمی راجع به الکترونیک خودرو و اساس کار موتور اطلاعات داشته باشید با هزینه کمی کی توانید این کیت را تهیه نمایید و آنرا نصب کنید.

 

کیت HHO  را می توان روی هر ماشینی نصب کرد

بخاطر اصول کار ساده  این سیستم که در هر شرایطی کار می کند می توان آنرا روی بیشتر وسایل نقلیه نصب کرد. این کیت حجم کمی دارد  البته اندازه آن به نوع کیتی که نصب می کنید، موتور اتومبیل شما و حجم منبع ذخیره آب بستگی دارد. حتی اگر در صورت نصب کیت از نتیجه راضی نباشید به راحتی می توانید آنرا برداشته و اتومبیل را به صورت استاندارد استفاده کنید.

خوب اگر شما می خواهید هزینه بنزین کاهش یابد و موتور اتومبيل تان خنک تر، کم سر وصدا تر و نرم تر کار کند  خودرویی سبز داشته باشید و به محیط زیست خود كمك كنيد،  این کیت بهترین انتخاب برای شماست.

ترجمه و تحقیق: علی یزدی مقدم

 اين مقاله اختصاصاً براي ياد بگير دات كام تهيه شده است و استفاده از آن فقط با ذكر نام نويسنده يا مترجم و نام ياد بگير دات كام همراه با لينك آن مجاز  است

 

مطالب مرتبط: