فهرستي از موتورهاي جستجو       معروفترين موتورهاي جستجو

 

چگونه اين صفحه را به وب سايتي ديگر ارجاع دهيم

 

گاه پيش مي آيد كه يك وب سايت به سرعت رشد مي كند تعداد شاخه ها و صفحات زياد مي شود و صاحب آن وب سايت تصميم مي گيريد براي يك موضوع يا شاخه آن وب سايت جديدي راه اندازي كند اما مشكل اينجاست اگر مطالب آن شاخه را به وب سايت جديد منتقل كند آن ترافيك وب سايت قديمي را نخواهد داشت بنابراين بايد كاري كند كه زمانيكه كاربر وارد اين صفحه مي شود به صورت اتومات به وب سايت جديد منتقل شود.

خوب براي اين منظور دو راه وجود دارد

  •  راه اول قرار دادن يك كد html در بين كد هاي صفحه است كه در اين كد آدرس وب سايت مورد نظر قيد مي شود مانند كد زير:

<meta http-equiv="refresh" content="3; URL=http://www.oondex.com">

در اين روش پس از اين كه كاربر صفحه مورد نظر را باز مي كند پس از 3 ثانيه به صورت خودكار به وب سايت مورد نظر هدايت مي شود در اين مدت در صفحه مذكور مي توانيد براي كاربر پيغامي بگذاريد كه متوجه شود اين وب سايت جديد متعلق به شماست و اين از آن تبليغات خسته كننده و مزاحم نيست! براي استفاده از كد بالا كافيست آدرس وب سايت مورد نظر خود را با oondex.com عوض كنيد.

  • راه دوم استفاده از يك كد php به صورت زير است:

<?php
 Header("Location:http://www.oondex.com "); 
 ?>

اين روش مزيتي دارد كه موتور هاي جستجو هم با آن مشكلي ندارند و كمكي به رانكينگ وب سايت جديد شما خواهد بود. براي استفاده از كد بالا كافيست آدرس وب سايت مورد نظر خود را با oondex.com عوض كنيد.

علي يزدي مقدم

 اين مقاله اختصاصاً براي ياد بگير دات كام تهيه شده است و استفاده از آن فقط با ذكر نام نويسنده يا مترجم و نام ياد بگير دات كام همراه با لينك آن مجاز  است

مطالب مرتبط: