• ارسال کننده: زهرا صانعی
  • تاریخ انتشار: 2016 / 11 / 16

استفاده از اسکایپ بدون حساب کاربری

شرکت مایکروسافت امکان استفاده از نرم افزار پرطرفدار اسکایپ را بدون ورود به حساب کاربری امکان پذیر کرد.

اسکایپ

 اگر از طرفداران تماس تصویری باشید حتما نام مشهورترین و یکی از قدیمی ترین نرم افزار هایی از این دست یعنی اسکایپ را نشنیده باشد.

این نرم افزار یکی از بهترین و پر امکانات ترین نرم افزار های ارتباطی است که توسط شرکت مایکروسافت ارائه شده است که قابلیت هایی را نظیر تماس صوتی و تصویری بر بستر اینترنت ویدئو کنفرانس، گفتگوی متنی خصوصی و گروهی ارسال فایل و بسیاری قابلیت های دیگر را ارائه کرده است. اسکایپ بیشتر به کیفیت بالای تماس تصویری اش مشهور است.

خبر خوب به کاربران این است که مایکروسافت رسما اعلام کرد که برای استفاده از این نرم افزار دیگر نیاز نیست حتما حساب کاربری بسازید و به صورت میهمان نیز می توانید از اسکایپ استفاده کنید.

بدین منظور باید به سایت Skype.com رفته و با استفاده از نسخه وب این نرم افزار بر روی گزینه شروع یک گفتگو Start a conversation کلیک می کنید و پس از انتخاب یک نام یک لینک منحصر به فرد دریافت می کنید و با فرستادن این لینک برای دوست یا دوستانتان (برای مثال به صورت پیامک)  آن ها را به چت گروهی، تماس، یا ویدئو کنفرانس دعوت کنید. طرف های مقابل هم حتی بدون حساب کاربری می توانند وارد مکالمه شوند و همه قابلیت های نرم افزار را تجربه کنند.

برای مثال می توان تا 300 نفر را به گفتگوی گروهی دعوت کرد و ویدئو کنفرانس تا 25 نفره راه انداخت.

البته باید توجه داشته برای استفاده از اسکایپ در حالت مهمان محدودیتی 24 ساعته خواهید داشت.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

این محتوا اختصاصاً برای یاد بگیر دات کام تهیه شده است استفاده از آن با ذکر منبع همراه با لینک آن و نام نویسنده یا مترجم مجاز است
برچسب ها:نظر شما چیست؟

پرسش های خود را در بخش پرسش و پاسخ مطرح کنید

لطفا جای خالی را پر کنیدصفحه ما را در فیس بوک دنبال کنید صفحه ما را در توییتر دنبال کنید صفحه ما را در  اینستاگرام دنبال کنید صفحه ما را در لینکداین دنبال کنید