• ارسال کننده: میترا نامجو
  • تاریخ انتشار: 2017 / 04 / 29

آموزش مرحله به مرحله، انواع مدل بافت موی بلند

وب سایت یاد بگیر دات کام سری عکس هایی از آموزش بافت موی بلند را تهیه کرده که به صورت مرحله به مرحله می باشند.

خانم هایی که موهای بلندی دارند و می خواهند در مهمانی ها بدون استفاده از ابزاری زیباترین مو را داشته باشند می توانند از روش های زیر انتخاب کنند و موهای شان را ببافند.

در مقاله های قبلی وب سایت یاد بگیر دات کام، آموزش هایی از مدل موی کوتاه را آورده ایم که بسیار شیک می باشند و خانم هایی که موی کوتاه دارند می توانند از آن مدل ها ایده بگیرند.

خوبی این مدل های زیبا در این است که می توانید بدون کمک گرفتن از فرد دیگری مدل ها را روی موهای خود انجام دهید و با کمی دقت و تکرار، مدل ها را زیبا و مرتب بپیچید.

این مدل ها را می توانید با پنس های مشکی، کش مو های باریک درست کنید و با مروارید ها، تل ها، تاج ها و حتی گل های طبیعی آن را تزئین کنید.

مدل موی بافت

پیچیدن مو و بافت مو

آموزش درست کردن مو بلند

آموزش پیچیدن موی بلند

مدل بافت مو زیبا

آموزش پیچیدن موی بلند

مدل مو 2017

آرایش مو بلند

بافت مو بسیار ساده است و با کمی دقت می توانید بدون کمک از دیگران موهایتان را ببافید و با کمی خلاقیت و آن بافت را با ترکیب کردن با موی صاف، آن را به شکل زیبایی در آورید.

بافت مو انواع مختلفی دارد که در مقاله های بعدی وب سایت برای علاقه مندان آموزش می دهیم.

برای دیدن تصاویر واضح تر روی آنها کلیک کنید.

میترا نامجو

 

 

این محتوا اختصاصاً برای یاد بگیر دات کام تهیه شده است استفاده از آن با ذکر منبع همراه با لینک آن و نام نویسنده یا مترجم مجاز است
برچسب ها:نظر شما چیست؟

پرسش های خود را در بخش پرسش و پاسخ مطرح کنید

لطفا جای خالی را پر کنیدصفحه ما را در فیس بوک دنبال کنید صفحه ما را در توییتر دنبال کنید صفحه ما را در  اینستاگرام دنبال کنید صفحه ما را در لینکداین دنبال کنید