• ارسال کننده: علی یزدی مقدم
  • تاریخ انتشار: 2019 / 10 / 24

کارخانه خودروسازی فراری ببنید سوپر اسپرت ها چگونه و با چه ظرافتی ساخته می شوند!

فراری (به لاتین:Ferrari) شرکت خودروسازی ایتالیایی است، که در زمینه طراحی و تولید خودروهای لوکس، اسپورت و سوپراسپورت فعالیت می‌نماید.

امروزه شرکت فراری علاوه بر تولید خودرو برای مسابقه و جاده، به شرکت تجاری بازرگانی بزرگی تبدیل شده، که دامنه متنوعی از محصولات شامل عینک، عطر، لباس، دوچرخه‌های پیشرفته، تلفن‌های موبایل،هدفون های جذاب و حتی کامپیوترهای همراه را به بازار عرضه نموده‌است. این شرکت با بیش از ۳۰ هزار کارمند، در سال ۲۰۱۱ درآمدی بالغ بر ۱۲ میلیارد یورو کسب کرد.
همانطور که در این فیل از کارخانه فراری مشاهده می کنید قطعات خودرو در این شرکت توسط ماهرترین کارگران و متخصصین ساخته می شود و حتی ریخته گری قطعات خودرو هم با وسواس بالا در کارخانه تولید میگردد و مورد آزمون ها و بازرسی های سخت قرار می گیرد تا خودروی با بالاترین کیفیت و راندمان تحویل مشتی دهند.

تاریخچه فروش خودروهای فراری در ادوار گذشته، از سال ۱۹۹۰ تا ۲۰۱۷، به‌صورت زیر می‌باشد:

 
سال میزان تولید سال میزان تولید سال میزان تولید
۱۹۹۰ ۴٬۲۹۳ ۲۰۰۰ ۴٬۰۷۰ ۲۰۱۰ ۶٬۴۶۱
۱۹۹۱ ۴٬۴۸۷ ۲۰۰۱ ۴٬۲۸۹ ۲۰۱۱ ۷٬۰۰۱
۱۹۹۲ ۳٬۳۸۴ ۲۰۰۲ ۴٬۲۳۶ ۲۰۱۲ ۷٬۳۱۸
۱۹۹۳ ۲٬۳۴۵ ۲۰۰۳ ۴٬۲۳۸ ۲۰۱۳ ۶٬۹۹۲
۱۹۹۴ ۲٬۶۷۱ ۲۰۰۴ ۴٬۹۷۵ ۲۰۱۴ ۷٬۲۵۵
۱۹۹۵ ۳٬۱۴۴ ۲۰۰۵ ۵٬۴۰۹ ۲۰۱۵ ۷٬۶۶۴
۱۹۹۶ ۳٬۳۵۰ ۲۰۰۶ ۵٬۶۷۱ ۲۰۱۶ ۸٬۰۱۴
۱۹۹۷ ۳٬۵۸۱ ۲۰۰۷ ۶٬۴۶۵ ۲۰۱۷ ۸٬۳۹۸
۱۹۹۸ ۳٬۶۵۲ ۲۰۰۸ ۶٬۵۸۷
۱۹۹۹ ۳٬۷۷۵ ۲۰۰۹ ۶٬۲۵۰
این محتوا اختصاصاً برای یاد بگیر دات کام تهیه شده است استفاده از آن با ذکر منبع همراه با لینک آن و نام نویسنده یا مترجم مجاز است
برچسب ها: -نظر شما چیست؟

پرسش های خود را در بخش پرسش و پاسخ مطرح کنید

لطفا جای خالی را پر کنیدصفحه ما را در فیس بوک دنبال کنید صفحه ما را در توییتر دنبال کنید صفحه ما را در  اینستاگرام دنبال کنید صفحه ما را در لینکداین دنبال کنید