• ارسال کننده: زهرا صانعی
  • تاریخ انتشار: 2016 / 11 / 24

دانلود بازی Angry Birds

از قدرت بی نظیر پرندگان خشمگین استفاده کنید تا استحکامات خوک های پرخور را نابود کنید! بقای پرنگان خشمگین در خطر است هدف انتقام گرفتن از خوک هایی است که تخم هایشان را دزدیده اند و آزادی پرندگانی که در قفس اسیر شده اند. برای اینکار از قدرت بی نظیر پرنده های مختلف که در این بازی وجود دارند می توانید استفاده کنید.

بازی Angri_bird

این بازی در نسخه های مختلفی عرضه شده است.

معرفی خوک‌ها و پرندگان

در بازی، ۱۰ پرنده قابل بازی وجود دارد که به ترتیب نام آن ها در زیر اشاره شده است.

پرنده قرمز: این پرنده اولین پرنده بازی است که کار خاصی انجام نمی‌دهد. او در نسخه Space تغییر چندانی نکرده و فقط ظاهر فضایی به خود گرفته است و در نسخه Star Wars در نقش Luke Skywalker با شمشیری نوری به جنگ دشمنان می رود.

پرنده زرد: افزایش سرعت این پرنده ویژگی خاص آن است. او در نسخه Space بنفش رنگ شده و این قدرت را پیدا می کند که در جهت دلخواه حرکت کند. او در نسخه Star Wars در نقش Han Solo با سلاح لیزری شلیک می کند. البته از این پرنده یک مشابه قهوه ای رنگ نیز در نسخه Star Wars وجود دارد که نقش Lando Carlissian را ایفا می کند.

پرنده آبی: این پرنده با کلیک به 3 پرنده تبدیل می شود و در نسخه های Space و Star Wars تنها تغییر ظاهر پیدا کرده است.

پرنده سفید: این پرنده با یک کلیک، تخم انفجاری خود را رها می کند. این پرنده در نسخه Space حاضر نیست و در نسخه Star Wars در نقش C-3PO که یک روبات است، قطعه قطعه می شود.

پرنده سیاه: از ظاهر این پرنده پیداست که مانند بمب منفجر می شود. او در نسخه Space فقط تغییر ظاهر پیدا کرده و در نسخه Star Wars در نقش Obi-Wan Kenobi موج می فرستد.

پرنده سبز: این پرنده مانند بومرنگ به عقب باز می گردد و در نسخه های Space و Star Wars حضور ندارد.

پرنده قرمز بزرگ: این پرنده، برادر بزرگ تر و البته قدرتمند تر پرنده قرمز معمولی است و قدرت تخریب بالایی دارد. این پرنده در نسخه Space سبز رنگ شده و در نسخه Star Wars قهوه ای رنگ است و نقش Chewbacca را ایفا می کند.

پرنده نارنجی: این پرنده همانند یک بادکنک باد می کند. این پرنده، در نسخه Space تنها تغییر ظاهر پیدا کرده و یک کت کمربند مانند پوشیده است و در نسخه Star Wars حاضر نیست.

پرنده صورتی حبابی: این پرنده بلوک های زیر خود را در حباب حبس کرده و به هوا می فرستد و سپس آن ها را رها می کند. این پرنده در نسخه Space حضور ندارد و در نسخه Star Wars در نقش Princess Leia بلوک ها را به سمت خود می کشد.

بلو و جول: نقش اول های انیمیشن Rio که فقط در نسخه Rio حضور دارند.

خوک اصلی بازی خوک‌های بد Freckled (کک مکی) نام دارد. همچنین در این بازی خوک‌هایی مثل خوک مکانیک و خوک پادشاه نیز حضور دارند.

لینک دانلود

لینک دانلود نسخه Rio

پیش نیاز: اندروید 4 و بالاتر

لینک دانلود نسخه Space

پیش نیاز: اندروید ۲٫۳ و بالاتر

لینک دانلود نسخه Star Wars

پیش نیاز : اندروید ۲٫۳ و بالاتر

ترجمه: زهرا صانعی

این محتوا اختصاصاً برای یاد بگیر دات کام تهیه شده است استفاده از آن با ذکر منبع همراه با لینک آن و نام نویسنده یا مترجم مجاز است
برچسب ها:

صفحه ما را در فیس بوک دنبال کنید صفحه ما را در توییتر دنبال کنید صفحه ما را در  اینستاگرام دنبال کنید صفحه ما را در لینکداین دنبال کنید